Kunice deklasovaly Čáslav

30. 9. 2013 | Redakce

Kunice deklasovaly Čáslav

V osmém kole třetí nejvyšší fotbalové soutěže porazila naše kunická farma tým Čáslavi 4:0. Branky vstřelil Micka, Pázler a Dvořák, který se trefil rovnou dvakrát.8. kolo, neděle 29. 9. 2013, 16:30
Čáslav Čáslav
0:4
(0:2)
KuniceKunice

Kunice: Tetour - Štancl, Jeřábek, Veselý, Hrazdíra - Balšánek, Micka (63. Kordiak), Ouedraogo (73. Kotlík) - Pázler (78. Jíra), Dvořák (88. Farkaš), Čapek (82. Svoboda).
Branky: 36. Dvořák, 44. Pázler, 51. Micka, 53. Dvořák.

Ohlasy trenérů

Trenér Jaroslav Peřina řekl o utkání: "Dnes jsme odehráli velmi kvalitní partii. Soupeře jsme nepustili k jeho hře, kterou jsme eliminovali kvalitním pohybem, dobrým držením míče a rychlou přechodovou fází. K tomu jsme dokázali proměnit brankové příležitosti a přidat i nadstavbu v podobě agresivní hry. O osudu utkání rozhodla desetiminutovka po přestávce, kdy jsme dvěma krásnými brankami dokázali domácím vzít vítr z plachet. Musím ocenit výkon celého mužstva, jeho disciplínu v obranné fázi a kvalitu v útočné fázi. Přesto je potřeba i nadále pracovat na nedostatcích, které se ve hře objevují, jako je proměňování brankových situací, řešení finální fáze útoku atd. Ale dnes si užijeme tu euforii po vítězství, které je pro nás velmi cenné."

 


Fotogalerie


Partneři klubu