FANSHOP

Juniorská liga: Vítězství Dukle uteklo v posledních vteřinách utkání

23. 8. 2015 | Redakce

Juniorská liga: Vítězství Dukle uteklo v posledních vteřinách utkání

Remízou 1:1 skončil souboj s juniorským týmem Plzně. V domácím utkání na Julisce se do vedení dostala Dukla brankou Bezdičky. Bohužel v poslední minutě nastavení se podařilo Plzni srovnat.5. kolo, neděle 23. 8. 2015, 10:15, Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
1:1
(1:0)
Viktoria PlzeňViktoria Plzeň

Dukla Praha: Štěpánek – Mejdr, Bohánek, Troníček (82. Hajdarevič), Preisler (73. Kozel) - Bezpalec (K) (70. Kolařík), Farkaš, Cvrček - Vokoun (84. Petrák), Beneš (70. Jakab), Bezdička.
Viktoria Plzeň: Sváček – Provod, Sedláček (59. Stratil), Boček (54. Doležal), Ruml (73. Bong Che), Průcha, Hejda, Brožík, Čihák (K), Glazer, Kule.
Branky: 39. Bezdička – 90. Bong. ŽK: 88. Hajdarevič. Rozhodčí: Pilný – Arnošt, Vlček.
Diváci: 80

Komentář

V úvodu utkání měla Plzeň dvě střely na bránu, ale obě Štěpánek s klidem vychytal.

Následovala akce Dukly zakončená Benešem, který ale Sváčka překonat nedokázal.

O pět minut později se ale po akci z levé strany prosadil DAVID BEZDIČKA a střelou po zemi poslal domácí tým do vedení 1:0.

Ve druhém poločase z brejku opět zahrozil Beneš, nicméně ani tentokrát branka nepadla a následnou dorážku Preislera vyhlavičkoval do bezpečí Hejda.

Plzeň se dostala do šance po chybě Štěpánka. Stratil jí však nedokázal využít.

V poslední desetiminutovce Dukla mohla navýšit své vedení dvěma pokusy Bezdičky a jednou střelou Kolaříka, ale hostující Sváček je vychytal.

Nešťastně pak Plzeň srovnala na konečných 1:1, když v poslední minutě nastavení se prosadil Bong.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Libor Pala: "Dnes se mi utkání hodnotí dobře. Na hřišti jsme nechali hodně energie. Soupeř byl prvních 30 minut lepší, ale potom jsme převzali iniciativu a podařila se nám vstřelit branka. Do druhé půle jsme šli s velkými ambicemi a ke konci zápasu jsme měli asi 5 šancí, z kterých jsme mohli vstřelit gól. To se však nestalo a potrestalo nás to obdrženou brankou v poslední minutě utkání. Kluci jsou zklamaní, vítězství jim uteklo. Já jsem rád, že v dnešním utkání ze sebe vydali maximum. Více takových zápasů a časem se k nám musí štěstí otočit."
 


Fotogalerie


Partneři klubu