PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

Juniorka zvítězila v Hradci 4:3

15. 10. 2017 | Redakce

Juniorka zvítězila v Hradci 4:3

Divoké utkání sehrála juniorka na půdě Hradce Králové. Ještě 11 minut před koncem zápasu prohrávala Dukla 2:3, ale díky brankám Krále a Kovaľa dokázala utkání v samém závěru otočit a připsat si ohromě cenné vítězství.11. kolo, neděle 15. 10. 2017
Hradec Králové Hradec Králové
3:4
(1:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Hradec Králové: Vízek – Vlkanova (63. Brokeš), Miker (80. Čech), Chocholatý, Trávníček, Krátký (60. Vukčevič), Janoušek, Kundrt, Střelec, Martinec (C), Jukl.
Dukla Praha: Czehowsky – Douděra (C), Šimek, Dancák, Lauko - Vyleta (68. Král), Dancák, Bilovský - Vlček (90+1. Kaník), Brabenec (75. Greš), Kovaľ.
Branky: 21. Miker, 47. Krátký (pen.), 55. Vlkanova – 10. Vlček, 49. Vlček, 79. Král, 89. Kovaľ.
ŽK: 17. Šimek - 47. Brejc
Rozhodčí: Machálek – Antoníček, Hock
Diváci: 70

Komentář

V utkání hraném za naprosto ideálních podmínek pro fotbal se jako první zapsal mezi střelce ADAM VLČEK, který se dokázal prosadit po centru od rohového praporku. Hradec dokázal odpovědět v 21. minutě. Díky přesné trefě Jiřího Mikera byl stav utkání opět vyrovnaný. Domácí se mohli ujmout vedení o čtvrt hodiny později, ale proti byl dukelská brankář Czehowsky, který dobrým zákrokem podržel svůj tým.

Druhý poločas začal zostra. Hned v jeho první minutě byl nařízen pokutový kop ve prospěch Hradce Králové. Na značku penaltového puntíku si postavil míč Marek Krátký a překonal gólmana Dukly. Vedení však Votrokům nevydrželo příliš dlouho. Přesně řečeno 2 minuty. Po autovém vhazování šli Pražané do rychlého brejku, který dokázal zakončit ADAM VLČEK a zaznamenat tak svou druhou trefu v utkání. Do prvních 10 minut druhé půle se vešly tři branky. Hradecký Adam Vlkanova strhl vedení opět na stranu domácích. Divoké a na branky bohaté utkání pokračovalo i nadále. V 79. minutě zakončil povedenou akci Dukly ROBERT KRÁL a bylo opět srovnáno. Divácky atraktivní zápas se chýlil ke svému konci. V 89. minutě se mezi střelce zapsal RÓBERT KOVAĽ a přisoudil všechny 3 body týmu z Julisky.

 


Fotogalerie


Partneři klubu