Juniorka zvítězila nad Slováckem

4. 2. 2013 | Redakce

Juniorka zvítězila nad Slováckem

Ve včerejším přípravném utkání zvítězili svěřenci Jaroslava Peřiny nad dorosteneckým týmem Slovácka (U19) 7:4.přát., neděle 3. 2. 2013, 15:00, UMT Mikulova
Dukla Praha Dukla Praha
7:4
(4:2)
SlováckoSlovácko

Dukla Praha: Malý (46. Štěpánek) - Solař, Štancl, Hrazdíra, Podkul - Fryčer (60. Acosta), Farkaš, Micka (46. Pařík) - Čapek (60. Mazánek), Kotlík (46. Svoboda), Grafnetr.
Branky: Čapek 2x, Kotlík 2x, Grafnetr, Svoboda, Podkul.

Komentář

Po chybě hostů jsme hned v úvodu vstřelili branku na 1:0. Následovalo několik krásných akcí, po kterých skóroval dvakrát Kotlík. Nicméně hra byla kvalitní, hrálo se nahoru-dolu, soupeř aktivně a vysoce napadal a dostával nás v určitých fázích pod tlak. Branku na 3:1 jsme obdrželi ve chvíli, kdy brankař Malý podcenil vyběhnutí za pokutové území a míč vypadl k úplně volnému soupeři, který skóroval do prázdné brány. Následně jsme díky brance Čapka posunuli stav na 4:1, ale těsně před poločasem po standardní situaci Malý nedosáhl na střelu přes zeď a soupeř snížil na 4:2.

Ve druhém poločase po prostřídání byla hra stále stejná, soupeř stále napadal, my jsme se snažili o kombinační hru a následovala krásná branka Svobody, pak soupeř snížil na 5:3, my následně zvýšili na 6:3 gólem Grafnetra, soupeř ještě dokázal po naší chybě ve středu obrany snížit na 6:4, ale vše dokonal skrytou střelou Podkul, který v závěru poločasu z poza pokutového území zvýšil na konečných 7:4.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Peřina: "Myslím si, že jsme odehráli směrem dopředu hodně ofenzivní part, kdy jsme velmi dobře dokázali řešit přechodovou fázi a chodit do přečíslení. Povedlo se nám i dostat do velkého množství zakončení, o čemž svědčí i souhrnné číslo 30 zakončení za zápas. Z toho padlo sedm branek, čehož si samozřejmě cením a jsem rád, protože branek mohlo padnout i více. Nicméně nelze přehlédnout čtyři obdržené branky, z toho v podstatě tři po chybách našich brankařů, což mě trošku mrzí, protože si myslím, že se práci s brankaři věnujeme poměrně hodně. Nicméně v tomto utkání se povedlo spoustu dobrých věcí a je potřeba ocenit i soupeře, který hrál opravdu velmi náročně a snažil se o zajímavé herní pojetí, které bylo blízko našemu."
 


Fotogalerie


Partneři klubu