FANSHOP

Juniorka v Příbrami nebodovala

6. 10. 2014 | Redakce

Juniorka v Příbrami nebodovala

Dukla zajížděla do Příbrami s přáním alespoň navázat na remízový výsledek s Jabloncem. Bohužel Krbeček a v závěru utkání Suchan byli proti a Dukla si od Litavky veze prohru 0:2.13. kolo, pondělí 6. 10. 2014, 13:00
Příbram Příbram
2:0
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Příbram: Kočí - Junek, Deli, Husár, Ježdík - Brander, Řezáč (67. Suchan), Tarczal, Tregel - Šindelář, Krbeček
Dukla Praha: Vávra - Kulikov, Schindler (71. Zoubek), Reiter, Troníček - Tetour, Bezpalec (67. Volek), Brejcha - Juroška, Gajecký (46. Moravec), Vopat
Branky: 36. Krbeček, 87. Suchan. ŽK: 50. Reiter. Rozhodčí: Nenadál - Kotalík, Vrzal
Diváci: 27

Komentář

Příbramští se hned v úvodu zápasu dostali do zakončení a Vávra musel střelu Krbečka vyrazit na roh. Po něm následovala další střela, tentokrát ale mimo bránu. V pohledném a ofenzivně pojatém utkání se bohužel poprvé prosadili domácí, ve 36. minutě vstřelil vedoucí branku Příbrami hráč s ligovými zkušenostmi Tomáš Krbeček. I přes množství šancí na obou stranách odcházela mužstva po prvním poločase do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Na začátku druhého poločasu se pokračovalo ve stejném trendu ofenzivního pojetí hry, v 51. minutě kopala Příbram standardní situaci z nebezpečné vzdálenosti, ale střela Tarczala šla vedle. Bohužel v 87. minutě se prosadil Suchan a zvýšil na konečných 2:0. Dukla tak nenavázala na bodový zisk s Jabloncem.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Hynek: "Viděli jsme zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli jsme měli malinko hůř postavené hřiště, nedokázali jsme kombinací překonat soupeřův blok, byli jsme neklidní v přechodové fázi, měli jsme spoustu ztrát a si soupeř díky získaným míčům vytvořil tlak. Ve druhém poločase jsme hru zlepšili, soupeře jsme aktivitou přehráli. Měli jsme na to, abychom dali gól a zápas otočili. Bohužel v 87.minutě zvýšila Příbram na 2:0 a tím pádem utkání rozhodla. Takže další utkání, které jsme nezvládli výsledkově, nicméně věci, které děláme, tak se zlepšují a věřím, že najdeme optimum našeho výkonu."
 


Fotogalerie


Partneři klubu