PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

Juniorka si veze ze Slovácka bod

21. 4. 2014 | Redakce

Juniorka si veze ze Slovácka bod

Naši junioři nastoupili k dalšímu kolu Juniorské ligy o den dříve než je zvykem a na půdě jihomoravského celku uhráli remízu 3:3, když vyrovnávali až v posledních sekundách zápasu. Nutno podotknout, že za Slovácko nastoupilo několik hráčů "A" týmu.33. kolo, pondělí 21. 4. 2014, 16:00
Slovácko Slovácko
3:3
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Slovácko: Hodan – Chynoradský, Banasik, Michna (83. Machač), Hanák (78. Kűbl), Groulík, Lukáš (87. Janečka), Trávník, Ondřejka, Daníček, Mezlík.
Dukla Praha: Vávra – Kulikov, Reiter, Schinder, Hrazdíra - Brejcha, Bartůněk (85. Matta), Tetour, Vopat, Toman (66. Bezpalec)- Gajecký (85. Begič).
Branky: 57. Lukáš, 75. Banasik, 79. Ondřejka – 26. Tetour, 75. Gajecký, 90. Begič. ŽK: 89. Ondřejka. Rozhodčí: Cieslar – Gallo, Tomanec.

Komentář

Hned ve třetí minutě zahrávalo Slovácko dva rohové kopy za sebou. Hlavně ten druhý ohrozil Vávrovu branku, ale náš brankář si s Mezlíkovou hlavičkou poradil. Po dvaceti minutách hry měl šanci skórovat Toman, ale jeho střele chyběl jen kousíček. Další šance Dukly už skončila brankou! Dukla rozehrávala standardní situaci, po které se prosadil Tetour! Před koncem poločasu přišly šance na obou stranách. Nejprve mohl využít špatné rozehrávky Slovácka Toman, ale jeho střela šla těsně vedle. O pět minut později mohl vyrovnat Michna, ale jeho pokus placírkou šel nad.

Ve druhém poločase se fanoušci dočkali gólových hodů. V 57.minutě bohužel Slovácko vyrovnalo. O srovnání skóre se postaral Jan Lukáš. A o necelých dvacet minut později už jihomoravané skóre otočili - branku na 2:1 vstřelil Banasik. Ale Slovácko se z vedoucí branky neradovali ani minutu, Gajecký se ihned po rozehrávce postaral o vyrovnání na 2:2! Ovšem neutekly ani čtyři minuty a miska vah se opět naklonila na stranu slováckého mužstva. Václav Ondřejka se postaral o "znovuvedení" Slovácka a to poměrem 3:2. Junioři Dukly se ale nevzdali a bojovali o bod do poslední minuty a to doslova. V 90. minutě zápasu srovnal na konečných 3:3 Armin Begič.

Ohlasy trenérů

 


Fotogalerie


Partneři klubu