Juniorka otočila utkání v Příbrami a zvítězila 4:3

27. 4. 2017 | Redakce

Juniorka otočila utkání v Příbrami a zvítězila 4:3

Po prvním poločase odcházela do kabin spokojenější domácí Příbram. Druhá půle už však patřila hráčům Dukly, kteří vývoj skóre otočili a vytěžili tak z dramatického zápasu tři body. Hrdinou utkání byl střelec hattricku Adam Vlček, který všechny své přesné trefy stihl zaznamenat ve druhém dějství.27. kolo, čtvrtek 27. 4. 2017, 14:00, Příbram
Příbram Příbram
3:4
(2:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Příbram: eran – Kacafírek, Mareš, Lupták, Tregler (K), Květ, Januška, Pecháček, Holý, Ayong, Liščevič
Dukla Praha: Czechowsky – Luong, Šimek, Kaník, Stýblo, Dancák, Kozel (K), Douděra, Brabenec, Vlček, Gábor
Branky: 22. Kacafírek, 30. Kacafírek, 89. Laňka (pen.) – 28. Dancák (pen.), 60. Vlček, 71. Vlček, 85. Vlček
Rozhodčí: Matějček – Šimáček, Vitner

Komentář

Čtvrt hodinu po začátku utkání měli první šanci domácí fotbalisté. Kacafírek na malém vápně prodlužoval k Ayongovi, kterému chyběl krok k tomu, aby zakončoval do prázdné brány. Úvodní minuty patřily domácím, kteří to stvrdili ve 22. minutě, kdy se hlavou po rohovém kopu prosadil Štěpán Kacafírek. S odpovědí přispěchala Dukla o šest minut později. SAMUEL DANCÁK se postavil k zahrání pokutového kopu a zkušeně jej proměnil do protipohybu brankáře Berana. Nechybělo málo a stav utkání mohli Pražané vzápětí otočit, když se hnali do přečíslení, v jehož finální fázi zakončoval Kozel, kterého však vychytal dobrým zákrokem Beran. Ve 30. minutě se vedení vrátilo zpět na stranu Příbrami. Opět to byl Štěpán Kacafírek, který tečoval střelu jednoho ze svých kolegů za záda Czehowského.

Druhý poločas zahájila šance hostujícího týmu z 54. minuty, při které se již hráči ve žlutém radovali, ale na poslední chvíli reflexivně zasáhl domácí gólman. Další šance už ale skočila v příbramské síti. Dukla zatlačila laxně hrajícího soupeře do jeho vlastní šestnáctky, z jejíž hloubi propálil z úhlu ADAM VLČEK vše, co mu stálo v cestě. Velký obrat v utkání byl dokončen v 71. minutě. Parádně provedený bleskový protiútok zakončoval ADAM VLČEK do prázdné brány a dal tak svůj druhý gól v zápase. Své fantastické vystoupení zakončil ADAM VLČEK milimetrovou střelou zpoza vápna, která skočila přesně v šibenici. Brankář Beran se za ranou jen bezmocně podíval. Minutu před koncem ještě Příbram snížila z pokutového kopu, který proměnil Denis Laňka. Nic víc už se ale v utkání nestalo a Dukla veze všechny body do Dejvic.

 


Fotogalerie


Partneři klubu