PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

Juniorka hrála s Teplicemi nerozhodně

28. 4. 2014 | Redakce

Juniorka hrála s Teplicemi nerozhodně

Dukla se utkala se sousedem v tabulce Juniorské ligy. Po bezbrankovém prvním poločase poslal do vedení domácí mužstvo Begič, ale necelých deset minut po vedoucí brance vyrovnal na konečných 1:1 Richter.34. kolo, pondělí 28. 4. 2014, 14:00, Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
1:1
(0:0)
TepliceTeplice

Dukla Praha: Vávra – Juroška, Jeřábek, Schindler, Preisler (62.Begič) – Tetour, Brejcha – Vopat, Bartůněk (78.Mazlouf), Zoubek (62.Kulikov) – Toman (46. Gajecký)
Teplice: Lukáč – Rode, Hejda (60.Procházka), Stibor, Horvát - Richter Urma, Strada, Batryn, Schettl (56. Flégl) - Malec (56.Kodeš)
Branky: 73. Begič – 82. Richter. Rozhodčí: Zadinová – Ratajová, Šafránková

Komentář

Teplická juniorka mohla jít do vedení hned po pěti minutách hry. Po faulu Jana Jurošky totiž Teplice kopaly penaltu, míč si postavil Jan Malec, ale zaskvěl se domácí brankář Vávra, který zlikvidoval penaltu i následnou dorážku! Další velká šance byla znovu v režii Teplic. Ve 25.minutě zakončoval Malec a jeho pokus, který byl možná myšlen jako centr, skončil na břevně Vávrovy branky. A o několik minut později se odehrál do třetice souboj Malec - Vávra a znovu byl úspěšnější brankář Dukly, kdy teplického útočníka vychytal z téměř bezprostřední blízkosti. Ve 36.minutě poprvé zasahoval i Lukáč. Po pěkné přihrávce Vopata na Tetoura šel teplický brankář pod nohy domácího hráče. Ve 42.minutě už přišla první velká šance Dukly. Z pravého beka vyvezl míč Juroška, poslal centr, kterým našel Bartůňka. Jeho pokus mířil jen těsně vedle.

Po hodině hry mohl Teplice poslat do vedení Stibor, ale přestřelil. Hned z protiútoku měla šanci i Dukla, ale Juroškovi se už nepovedlo Lukáče prostřelit. V 73. minutě už ale padla první branka utkání! Roh Bartůňka našel Begiče, který otevřel skóre - 1:0! Bohužel vedení Dukly nevydrželo ani deset minut. V 82.minutě vyrovnával na 1:1 Richter. Dukla mohla vedení strhnout opět na svou stranu, ovšem ránu Brejchy zlikvidoval Lukáč! Další branka už nepadla a zápas Dukly a Teplic skončil nerozhodným výsledkem 1:1.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Jarda Hynek: „Utkání s Teplicemi má vždycky zvláštní herní náboj a i tentokrát očekávání splnilo. Nemůžeme být vůbec spokojeni s první poločasem. Tam nás soupeř jednoznačně přehrál a my jsme branku soupeře ohrozili až ve 35. minutě. Soupeř měl několik velice silných šancí a neproměnil penaltu, kterou Vávra nadvakrát chytil. Co jsme si řekli za změny o poločase, tak kluci splnili. Hra se hodně vyrovnala a od poloviny druhého poločasu jsme měli hodně navrch my. Měli jsme více šancí než soupeř a dali jsme ze standardní situace vedoucí gól. Soupeř nám stihl do konce zápasu ještě vyrovnat a hra se přelévala hodně nahoru a dolů. Myslím si, že druhý poločas byl silný na obě strany a vzhledem k prvnímu poločasu, kde soupeř měl šance, tak jako my ve druhém, je remíza spravedlivá.“
 


Fotogalerie


Partneři klubu