PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

Juniorka doma prohrála s Jihlavou

13. 4. 2015 | Redakce

Juniorka doma prohrála s Jihlavou

První utkání juniorů hrané na Julisce nedopadlo příliš šťastně, porážka 0:5 mluví za vše, navíc soupeř z Jihlavy vstřelil všech pět branek v prvním poločase. Hattrick vsítil hostující Duba.29. kolo, pondělí 13. 4. 2015, 14:00, Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
0:5
(0:2)
JihlavaJihlava

Dukla Praha: Steinbauer - Kulikov, Bohánek, Toman, Mejdr (67. Zoubek) - Bezpalec, Kovaľ (46. Farkaš), Volek (46. Schindler) - Hašek (46. Hajdarevič), Bezdička (46. Gajecký), Děrgačev
Jihlava: Soukup - Kukol, Pedro, Kryštůfek, Mlakič - Spiroski (59. Ujčík), Klusák (59. Hron), Urbánek, Quintero - Nerad - Duba (59. Kelbler)
Branky: 10., 21. a 42. Duba, 29. Urbánek, 30. Spiroski. ŽK 43. Nerad, 61. Kukol. Rozhodčí: Pechanec – Černý, Severýn.
Diváci: 100

Komentář

V úvodu utkání prostrčil Kovaľ míč na Děrgačeva, který postupoval sám na branku a těsně minul. První branka v zápase padla hned v 10. minutě, postaral se o ní hostující Duba, jehož střela byla ještě tečována domácím obráncem. I druhou branku Jihlavy měl na starosti Duba, brankáře Steinbauera překonal hlavou po centru Nerada. Jihlava i nadále pokračovala ve svém brankostroji, ve 29. minutě vstřelil třetí branku Vysočiny Urbánek a to po přihrávce Klusáka. A hned o minutu později se prosadil Spiroski, jenž pronikl do vápna a zakončil k pravé tyči Steinbauerovy branky. Ve 39. minutě zahrozila i Dukla, Bezdičkova rána skončila na břevně i s přispěním brankáře Soukupa. Ve 41. minutě završil hattrick Duba, jenž unikal sám na bránu, udělal kličku i brankáři a zvýšil na 5:0.

Druhý poločas už tak bohatý na góly nebyl. První výraznější šanci měl jihlavský Spiroski, který z úhlu pálil těsně vedle. V 63. minutě střílel Farkaš, ale z 20 metrů mířil nad. V 68. minutě Nerad chytrým obloučkem málem zaskočil Steinbauera, ale míč skončil nad bránou brankáře Dukly. V 86. minutě ještě trefil Quintero břevno. Žádná branka ale ve druhé půli nepadla a Dukla tak podlehla v domácím prostředí Jihlavě vysoko 0:5.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Hynek:"Utkání s Jihlavou, zejména po prvním poločase, dopadlo jako nejhorší sen trenéra - 0:5 po obrovských chybách. Nám se sice taky nějaké situace v první půli podařily, nicméně jsme nedokázali z ničeho skórovat. Ve druhé půli už za toho stavu hrál soupeře malinko jinak. My jsme ve druhé půli některé věci zlepšili a vytvořili jsme si nějaké situace a hráli jsme zdatněji, nedělali jsme tolik chyb, ale jak jsem řekl, soupeř hrál trošku jinak, už ani tolik netlačil a spíš hrál s tím, co jsme jim my ´nechali´ herně. Takže jednoznačný zápas. Věřím, že se z toho ponaučíme a příště to bude lepší."
 


Fotogalerie


Partneři klubu