PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

Juniorka: Generálka proti Varnsdorfu skončila vítězstvím

20. 7. 2013 | Redakce

Juniorka: Generálka proti Varnsdorfu skončila vítězstvím

Před odjezdem z šestidenního soustředění poměřili junioři síly s týmem FK Varnsdorfu, který porazili v poměru 3:1 a připsali si tak první vítězství v rámci letní přípravy.prat., pátek 19. 7. 2013, 10:00, Sportovní centrum Nymburk
Dukla Praha Dukla Praha
3:1
(1:0)
VarnsdorfVarnsdorf

Dukla Praha: Malý (46. Němčanský) – Solař (60. Juroška), Milec, Begič, Schindler (60. Preisler) - Brejcha, Tetour (46. Hrazdíra), Chromečka (70. Bartůněk) – Vopat (46. Klár), Gajecký (60. Toman), Bartůněk (46. Kolmistr)
Branky: 33. Brejcha (Milec, Begič), 47. Klár (Gajecký, Kolmistr), 84. Toman (Brejcha, Bartůněk) - 75. PK Varnsdorf.

Ohlasy trenérů

Trenér Jaroslav Hynek k utkání řekl: "Musím hráče pochválit za celý čtrnáctidenní blok i s dnešním utkáním na závěr. Přistoupili ke všemu parádně a v náročnosti splnili také záměr dnešního utkání. Únava byla znát v určitém ukazateli už i v prvním poločase, a to hlavně při lehkosti v zakončení. Tentokrát jsme soupeře přestříleli (22:7), ale v některých situacích jsme si mohli ještě malinko více vyhovět a přivedlo by nás to k více brankám. Vůle byla znát opět v závěru utkání, kde jsme stejně jako posledně zvládli vstřelit branku. A nejen za to jsem byl v tomto utkání rád."
 


Fotogalerie


Partneři klubu