PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok
    FANSHOP

Juniorka: Dukla se Zbrojovkou nebodovala

15. 9. 2014 | Redakce

Juniorka: Dukla se Zbrojovkou nebodovala

Juniorka přivítala ve sportovním areálu Mikulova jednoho z favoritů soutěže - Zbrojovku Brno, která si odvezla za výhru 2:0 všechny body na Moravu.10. kolo, pondělí 15. 9. 2014, 14:00
Dukla Praha Dukla Praha
0:2
(0:1)
Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno

Dukla Praha: Vávra – Kulikov, Reiter, Toman (73. Farkaš), Moravec (46. Gajecký) - Tetour, Brejcha, Bezpalec (61. Cvrček) - Vopat, Vosátka, Bezdička (73. Zoubek)
Zbrojovka Brno: Halouska – Šural, Sedlo, Boček, Duda (c) (69. Krška) - Bednář, Pazourek, Přichystal (63. Štrombach), Babička (75. Fojtík) - Sedlák, Weber
Branky: 14. Babička, 90. Krška. ŽK: 40. Reiter – 28. Šural. Rozhodčí: Jech – Nádvorník, Flimmel

Komentář

Ze začátku utkání měli územní převahu domácí, ale po 14 minutách hry udeřilo Brno, které skórovalo ze své první šance. Babička vybojoval míč na polovině hřiště, vyměnil si ho s Přichystalem a z pravé strany překonal brankáře Vávru. Po necelé půlhodině hry mohlo být vyrovnáno, Dukla rozehrála na krátko přímý volný kop, míč se dostal k Ladislavu Vopatovi, který vystřelil a míč olízl levou tyč Halouskovy branky. Po pár minutách rozehrával Bezdička přímý kop z dvaceti metrů, ale ne příliš razantní pokus chytil brankář Zbrojovky. O několik okamžiků později chyboval Toman před vlastním pokutovým územím, kde pouštěl míč brankáři, blíže k němu ale měl Kevin Babička, jenž mohl zvýšit vedení hostů. V klíčový okamžik si však balon ukopl daleko od nohy.

V 50. minutě zkusil vystřelit Reiter, ale střela šla nad Haluskovu branku. V 60. minutě centroval Pazourek z levé strany, spoluhráče sice nenašel, málem však zakroutil míč k zadní tyči. Brankář Vávra měl štěstí. V 69. minutě zkusil ohrozit Vávrovu branku Bednář, ale tento pokus šel vedle. V 70. minutě Bezdička přiklepl míč Cvrčkovi, který vypálil z voleje. Pěkná střela však mířila pouze do středu branky, kde stál připravený brankář Halouska. V 74. minutě unikal Babička na Vávru, míč si ale ukopl a brankář Vávra včasným odkopem vyřešil situaci. Následně šel střídající Štrombach úplně sám na bránu, z podobné pozice, ze které v první půli udeřil Babička, však těsně minul pravou tyč. V 83. minutě hlavičkoval Pazourek naštěstí jen do břevna, následně v 84. minutě přestřelil na druhé straně branku Zbrojovky Vopat. V 88. minutě mohl definitivně rozhodnout Fojtík, ale z voleje přestřelil. Nakonec ale Brno skórovalo a přidalo svou druhou branku v utkání, Krška se postavil k exekuci přímého volného kopu a překonal brankáře Vávru.

 


Fotogalerie


Partneři klubu