PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

Juniorka: Dukla remizovala s Jabloncem

29. 9. 2014 | Redakce

Juniorka: Dukla remizovala s Jabloncem

Po bezbrankovém prvním poločase, se obě mužstva prosadila hned na začátku druhého dějství, branky Tetoura a Nováka byly jedinými v celém utkání a juniorka si tak připsala bod za remízu se čtvrtým celkem soutěže.12. kolo, pondělí 29. 9. 2014, 14:00, Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
1:1
(0:0)
JablonecJablonec

Dukla Praha: Vávra - Kulikov, Reiter, Cvrček, Preisler - Tetour, Volek (60. Bezpalec), Brejcha - Vopat, Gajecký (71. Toman), Zoubek (60. Schindler)
Jablonec: Krásný – Novák, Rozkovec (71. Palatický), Kovačevič, Štemberk - Čížek (65. Čendroský) - Drozd, Sedláček, Gebert (81. Tichý), Kubista - Mihálik (65. Kuhn)
Branky:. 48. Tetour - 51. Novák. ŽK:. Rozhodčí: Mydlář – Fišer, Flimmel

Komentář

Obě mužstva se snažila v prvním poločase hrát aktivně, ale žádná vyložená šance ze hry nepřicházela. Do 35. minuty diváci, kteří přišli na Julisku, viděli po jedné příležitosti na každé straně a v obou případech se vyznamenali brankáři. V 18. minutě zahrála Dukla povedený signál, Tetour místo střely přenechal míč Vopatovi a ten povedenou ranou z první vyprášil rukavice Krásného. Na druhé straně se dostal před Vávru Rozkovec, který si skvěle naběhl na přihrávku, ale i zde byl vítězem minisouboje brankář, když Vávra velice dobře zasáhl.

Domácí tým se ihned po začátku druhého poločasu dostal do vedení, po skvělé kombinaci se prosadil Tetour. Bohužel Jablonec vyrovnal hned vzápětí, z pravého křídla vstřelil první branku hostí Novák. V 54. minutě měl velkou šanci Jablonec po rohovém kopu, hlavičku Štemberka ale zlikvidoval Vávra. V 70. minutě měl možnost skórovat Gajecký. Z levé strany mířil sám na Krásného, ale brankář Jablonce jeho střelu vyrazil a balon odvrátil na roh jeden z obránců. Následný roh si stáhl Krásný do rukavic. Velké štěstí měl Jablonec pár minut před koncem utkání. Na rohový kop si v malém vápně naskočil Toman a jeho hlavička skončila těsně mimo tři tyče Krásného branky. Jablonec kontroval, v 85. minutě střílel Kubista, ale jeho pokus Vávra chytil.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Jaroslav Hynek:"Myslím, že jsme viděli vyrovnané utkání. Soupeř byl nebezpečnější v prvním poločase, my zase v tom druhém. Je pravda, že Jablonec měl dvě větší šance, oproti těm našim. Ale kluky bych chtěl za některé fáze pochválit - za to, co do zápasu vkládali a že se oproti minulým zápasům zlepšují. Věřím, že v tom budeme pokračovat a v dalším zápase udělají krok k tomu, aby jim bylo vítězství odměnou."
 


Fotogalerie


Partneři klubu