FANSHOP

Junioři mají za sebou generálku! O víkendu je čeká Liberec.

15. 2. 2016 | Redakce

Junioři mají za sebou generálku! O víkendu je čeká Liberec.

V neděli 14. února ve 14 hodin hrála juniorka zápas proti účastníkovi Pražského přeboru Přední Kopanině. Zápas se vyvíjel jako většina přípravných duelů, kdy mladí hráči tvořili hru, vypracovali si velké množství šancí, ale nedokázali je proměnit. První jarní start je čeká v neděli 21. února od 10,15 hod. na UMT Mikulova.PU, neděle 14. 2. 2016, 14:00, UMT Mikulova
Dukla Praha Dukla Praha
1:1
(1:0)
Přední KopaninaPřední Kopanina

Dukla Praha: Vávra – Slicho, Troníček, Cvrček (70. Kozel), Schindler – Farkaš (70. Skuhravý), Bezpalec, Petrák (70. Vachoušek) – Sedláček (45. Beneš), Slávik (60. Havlíček), Bezdička (55. Vokoun).
Branka: 21. Slávik.

Komentář

Už v prvním poločase mohla mít Dukla třígólový náskok. Nicméně do konce první půle to bylo jen 1:0, a to po akci z 21. minuty po asistenci Sedláčka a přízemní střele nového hráče Slávika.

Od tohoto momentu vázla rychlá rozehrávka a někteří hráči měli zbytečně moc doteků s míčem anebo chtěli situace řešit individuálně.

O poločase přišel důrazný pohovor a až do 70. minuty, kdy došlo k masívní výměně hráčů v základní sestavě, byla hra lepší, rychlejší a důraznější, ale bohužel skóre zůstávalo stejné, a to i přes vypracované šance.

S příchodem dvou důrazných útočníků došlo i ke změně rozestavení z 4-3-3 na 4-2-4 a od tohoto momentu si soupeř vypracoval brankové příležitosti. Gól ale padl po velké hrubce brankáře při rozehrávce v 86. minutě, a to byl také důvod, proč utkání skončilo 1:1.
 


Fotogalerie


Partneři klubu