Jednogólová výhra nad Pardubicemi

FK Pardubice

Přípravná utkání 2016/17

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Knobloch – Přibyl, Piroch, Šejvl, Pospíšil – Kayamba, Kudrna, Jeřábek, Řezníček, Fusek – Ladra.

Sestava hosté: Rada - Kušnír, Šimůnek, Smejkal, Preisler - Hanousek (Bezpalec), Brejcha, Považanec (46. Edmond) - Juroška, Holenda, Demeter (46. Miloševič).

• Branky: 57. Edmond.
    Rozhodčí: Ondřej Berka - Miroslav Fišer, Milan Frimmel
Na ohrazenické umělé trávě sehráli naši hráči třetí přípravné utkání v tomto roce, ve kterém se postavili druholigovým Pardubicím. O jediný gól zápasu se ve druhé půli zasloužil Emmanuel Edmond.

Hodnocení trenéra:

Jaroslav Hynek: „Do dnešního zápasu jsme chtěli jít s tím, že 75 % hráčů by mělo odehrát celé utkání, což se nám podařilo. Z defenzivního hlediska jsme tento zápas, až na jednu výjimku, zvládli dobře. Plnili jsme to, co jsme si řekli, takže v tom vidím kvalitativní posun. Co se týká ofenzivy, tak jsme se v první půli trochu hledali, kvality tam bylo málo. Myslím si, že nám chyběla odvaha k tomu, abychom se dostali do naší hry, která by měla větší tempo a lepší kombinaci. Domácí praktikovali vysoký presink, hráli hodně odvážně, takže i to hrálo určitou roli. Do druhého poločasu jsme chtěli některé věci zlepšit, kluci se postupně dostali do tempa. Celkový obraz hry se zrychlil a naše nebezpečnost byla vyšší. Celkově zápas splnil to, co jsme od něj očekávali.“