(0 : 0)

13. kolo, B-tým 2022/2023 - ČFL skupina A

Brych – Fedak (84. Holík) , Teršl (84. Sojka), Limberský, Rychnovský – Vávra (59. Došlý) , Kuhajda (59. Černý), Mužík (K), Aubrecht – Dvořák, Zajíček (90.+3. Mlynařík)

Spilka –Kozojed, Matoušek, Konan, Fojt – Hudec, Hodek, Krenciv (K) – Lehký, Štefančin, Špatenka

• Branky: Dvořák (55. min.), Mužík (89. min) - Kozojed (48. min.) ŽK: Zajíček (90.+3.min.) - Štefančin (28. min.), Douděra (75. min.), Kozojed (86. min.) ČK: , Rozhodčí: Kolátor - Flade, Doubek
Ve třináctém kole ČFL, sk. A zajížděla rezerva B-týmu Dukly do Domažlic. Domácí tým v minulém kole vyhrál v Plzni s béčkem Viktorky v derby 1:0, a s 24 body byl v tabulce na 4. místě. Dukla v minulém kole prohrála na domácím hřišti s Hostouní 0:2 a v průběžné tabulce zaujímala 13. příčku v tabulce se ziskem 13 bodů. V rušném zápase, v němž v první půli měli převahu domácí, a ve druhém poločase, kdy se opticky vývoj hry vyrovnal, šla Dukla do vedení brankou J. Kozojeda ve 48. minutě. Domácí, v průměru o šest let zkušenější tým, pak zúročil svoji herní zažitou praxi, a o sedm minut později vyrovnal po tom, co se prosadil v pokutovém území zkušený třicetiletý forvard Dvořák. V hektickém závěru dvě minuty před koncem strhnul vedení na svoji stranu po pěkné střele svého kapitána, šestatřicetiletého záložníka Mužíka. Ve fotbalově pěkném a kvalitním zápase na velmi dobře připraveném hřišti viděli diváci rychlou hru z obou stran, kdy Dukla nastřelila hlavičkou J. Kozojeda břevno a po obdržené brance v nastaveném čase zahrávala rohový kop, na který si naběhl i brankář D. Spilka, ale jeho hlavička v obtížné pozici skončila vedle domácí branky. Rezerva Dukly tak ani z Domažlic, přes dobrý výkon, body nepřivezla a s průběžným ziskem třinácti bodů klesla na 14. místo, když poslední dva týmy mají odehráno o zápas méně.

Hodnocení zápasu trenérem B-týmu Dukly A. Majerem:

Tak dneska tady bylo k vidění takové hodně bojovné utkání proti velmi zkušenému týmu domácích. Myslím si, že jsme domácí zaskočili dobrým pohybem, zase na druhou stranu nás domácí dobře presovali a my jsme se nedostávali do kombinace tak často jak bychom chtěli.

Zkraje druhého poločasu jsme šli trošku šťastně do vedení, stejně šťastně bych řekl, že domácí vyrovnali. Myslím si, že zápas pak byl remízový a bohužel ta dvě tři poslední utkání nám trošku není souzeno, a v takových těch dílčích situacích se to, ten zápas, otočí proti nám. Těžko dneska hráčům něco vytýkat, protože soupeř byl velmi zkušený a kvalitní a prostě chybí občas, nechci říct ani štěstí, ale jenom velmi málo k tomu, abychom třeba zápas alespoň zremizovali, takže kluky chválím, ten soupeř byl na třetí ligu extrémně těžký a věříme, že ta série skončí.“