Generálka se silným soupeřem skončila nerozhodně

10.07.2013, 18:30
Pichl bei Wels

FK Dukla Praha

Přípravná utkání 2013/14

Śląsk Wrocław

Sestava domácí: Rada - Romera, Božič, Vorel (63. Trapp), Vrzal (85. Hanousek) - Ouedraogo (46. Hlinka), Gedeon (67. Podrazký), Malý - Berger (67. Engelmann), Pospěch, Albiach (79. Hašek)

Sestava hosté: Kelemen (46 Gikiewicz) - Ostrowski (62 Socha), Grodzicki (42 Pawelec), Kokoszka (84 Wasiluk), Dudu - Stevanović, Kaźmierczak (62 Hołota) - Sobota, Mila (81 Przybylski), Patejuk (46 Spahić) - Paixao (71 Więzik).

• Branky: 11. Vrzal, 16. Ostrowski (vlastní) - 21. Patejuk, 32. Paixao
Dukla se utkala se třetím týmem loňského ročníku polské ligy a kvalita tohoto soupeře byla opravdu znát. Nakonec jsme remizovali 2:2, kdy jednu branku vstřelil Vrzal a druhou si vsítil soupeř sám.

Hodnocení trenéra:

Hodnocení trenéra Kozla: "Utkání nás opravdu prověřilo. Na mužstvu byla vidět únava. A ještě k tomu to dnešní teplé počasí. V úvodu jsme se jen dívali, soupeř měl hned v první minutě šanci. Ale v první půli jsme byli, na rozdíl od předchozích zápasů, efektivnější. Dali jsme jednu branku po rohu, druhou trošku se štěstí po průniku Néstora (vlastní gól). Ač se mohlo zdát, pod dojmem ze stavu, že zápas bude jednoduchý, tak to bylo právě naopak. Dokázal to právě začátek, soupeř byl "hernější" a kvalitnější. I po našich nedůslednostech a chybách jsme nabídli vyrovnání, proto jsem byl v kabině nespokojený. Druhá půle byla vyrovnanější. Pospěch měl dvě šance a soupeř se již do zakončení nedostával. Z hlediska defenzivy byla druhá půle lepší, ale soupeř byl dnes opravdu kvalitní a měl ve své kádru hodně fyzicky vyspělých hráčů a to nám dělalo problém."