PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

Generálka s FK Čukarički skončila remízou!

11. 2. 2014 | Redakce

Generálka s FK Čukarički skončila remízou!

Dnešní utkání přineslo vše podstatné už v prvním poločase, ve kterém padly obě branky utkání. A tak jsme s prvoligovým srbským týmem FK Čukarički remizovali 1:1.PU, úterý 11. 2. 2014, 15:00, SC Alpha
Dukla Praha Dukla Praha
1:1
(1:1)
ČukaričkiČukarički

Dukla Praha: Rada - Božič (75. Romera), Štetina, Vorel, Hanousek (62. Hanzeĺ) - Hlinka, Gedeon (75. Ouedraogo), Kalouda (82. Fryčer) - Mareš (62. Černý), Pospěch (75. Marek), Berger (62. Engelmann).
Branky: 33. Mareš - 19. Jankovič.

Komentář

Vše podstatné se dnes událo v prvním poločase, který byl jak na šance, tak na góly bohatší. V 17. minutě jsme se jako první dostali do šance, kdy po se po sklepnutí Kaloudy do šestnáctky vřítil Berger a v těžké pozici trefil vybíhajícího gólmana. Ani následná nadějná pozice Mareše neskončila brankou a z následného brejku a centru z levé strany padl v 19. minutě první gól utkání, když Jankovič dohrál situaci zcela sám na zadní tyči naší branky. Ve 24. minutě jsme byli blízko vyrovnání, kdy Bergerem zahrávaný rohový kop z pravé strany zakončil na zadní tyči Mareš, ale skvělý zákrok hostujícího brankáře zabránil vyrovnání.Toho jsme se dočkali ve 33. minutě, kdy Berger zahrál opět rohový kop z pravé strany, který brankář vyrazil pouze na hranici šestnáctky a pohotový Mareš střelou nůžkami přes hlavu trefil opuštěnou bránu. Ve 42. minutě jsme mohli jít do vedení, po rychlém rozehrání standardní situace z půlící čáry uvolnil Mareš křižným pasem zcela volného Kaloudu, který ve výborné pozici přestřelil soupeřovu branku.

Druhý poločas se odehrál mezi šestnáctkami. Žádný z obou týmů se nedostal do vážnější šance. Za zmínění stojí jen přímý kop Štetiny z 90. minuty, který brankář vyrazil na roh.

Ohlasy trenérů

"Myslím si, že dnes náš výkon nebyl optimální. Stál proti nám velice živý soupeř, který byl kvalitní na míči i soubojově. Dvacet minut byl soupeř lepší. My byli pomalejší, strnulejší a v té době jsme i obdrželi branku. Pak jsme se zlepšili a do poločasu hráli dobře, což byl také náš nejlepší úsek hry, vyrovnali jsme a měli ještě další dvě nebezpečné situace ve vápně. Druhý poločas kvalitu toho prvního neměl. Začalo se hodně střídat, hrálo se hodně mezi vápny a nebezpečných situací moc nebylo. Takže nakonec výsledek 1:1 a myslím, že zaslouženě," hodnotil utkání trenér Luboš Kozel.
 


Fotogalerie


Partneři klubu