PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala
    FANSHOP

Farma TJ Kunice zvítězila nad Převýšovem

18. 11. 2013 | Redakce

Farma TJ Kunice zvítězila nad Převýšovem

Po čtyřech kolech Kunice opět vítězí. Soupeřem jim byl tým Převýšova, který porazily 2:1. Branky dával Svoboda a Kordiak.15. kolo, sobota 16. 11. 2013, 13:30
Kunice Kunice
2:1
(1:1)
PřevýšovPřevýšov

Kunice: Tetour - Ilko, Štancl, Veselý, Hrazdíra - Micka (75. Farkaš), Bealani (50. Kordiak), Balšánek - Rejhon (84. Dvořák), Svoboda, Jíra (60. Čapek).
Převýšov: Petr- Černý, Jarkovský (K), Doležal, Urbanec, Veselka, Dvořák, Sedláček, Špidlen, Kučera, Dvořák Náhradníci: Zavřel- Kouřil, Rezek, Novák, Bodlák
Branky: 45. Svoboda (pen.), 89. Kordiak – 29. Jarkovský (pen.). ŽK: 53. Štancl (KUN) – 43. Sedláček (PRV), 79. Špidlen (PRV), 91. Urbanec (PRV).

Ohlasy trenérů

Trenér Jaroslav Peřina řekl o utkání: "Pro nás to dnes bylo šťastné utkání. Dvakrát jsme dokázali skórovat do kabin a to rozhodlo o našem vítězství. První poločas jsme měli více ze hry, působili jsme fotbalovějším dojmem, ale výraznější šanci jsme si nevytvořili. Na konci prvního poločasu se rozhodovalo o osudu utkání. Nejprve měli hosté obrovskou šanci Sedláčkem, ale naštěstí pro nás neproměnili. Hned vzápětí zakončoval Ilko a jeho střela skončila na ruce hostů a Svoboda z penalty nezaváhal. Dnes to nebylo utkání na krásu, ale poctivě jsme pracovali jak dopředu, tak dozadu a trpělivost se nám vyplatila v závěru utkání, kdy jsme Kordiakem rozhodli o našem vítězství. Jsou to pro nás nesmírně důležité body, protože tabulka je opravdu velmi vyrovnaná."
 


Fotogalerie


Partneři klubu