PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

Farma: Generálka s Benešovem nakonec bez vítězství

2. 3. 2014 | Redakce

Farma: Generálka s Benešovem nakonec bez vítězství

Včerejší generálka proti SK Benešov nedopadla úplně dle představ. Po chybě z prvního poločasu, kdy padla jediná branka utkání, se Kunice vrátily s prohrou 0:1. Jarní část sezony naše farma otevře na domácím hřišti v sobotu 8. března od 14:30 proti MFK Chrudim.prat., sobota 1. 3. 2014, 14:30, Nespeky
Benešov Benešov
1:0
(1:0)
KuniceKunice

Kunice: Tetour - Juroška, Jeřábek, Kucalas (60. Hrazdíra), Ilko (60. Zaal) - Fryčer (46. Farkaš), Tenkl (46. Hanousek Marek), Balšánek (46. Malý) - Kotlík, Svoboda, Rejhon (46. Hanzel).

Ohlasy trenérů

Jaroslav Peřina: "Utkání bylo ovlivněno velmi nekvalitním terénem, na kterém jsme měli problém s prací s míčem a v podstatě co nám trvá normálně chvilku, nám trvalo chvilky dvě. Soupeř velmi kvalitně bránil v 10 lidech a pokoušel se podnikat rychlé protiútoky. Spoustu těchto pokusů jsme zvládli, bohužel při jedné takové jejich příležitosti jsme zahrávali malou domů, která byla příliš krátká, soupeř ji vystihl a my dostali rozhodující branku. Nicméně s výkonem jsem hlavně v prvním poločase, kdy jsme hráli v sestavě hodně podobné té co nastoupí za týden, určitě nebyl spokojen, hlavně s některými hráči, a doufám, že to bylo pro nás takové memento před prvním mistrovským utkáním a do příštího týdne budeme více koncentrovaní a nebudeme si myslet, že se ty body udělají sami."
 


Fotogalerie


Partneři klubu