OFS Beroun

1:6

(0:3)

30. kolo, Starší dorost U19 2012/13

Sestava hosté: Kořínek - Klár (46. Kulikov), Šupina (46. Filip), Ksandr, Preisler -Brejcha, Hrazdíra, Tetour(46.Troníček) -Steinocher (46. Bezděk), Gajecký, Bartůněk.

• Branky: 55. Beroun - 11. Bartůněk (Hrazdíra, Tetour), 27. Steinocher (Bartůněk, Tetour), 28. Gajecký (Bartůněk, Tetour), , 75. Bartůněk (Gajecký, Bezděk), 85. Gajecký (Preisler, Hrazdíra), 87. Hrazdíra (Gajecký).
V utkání dvou rozdílných poločasů zvítězil starší dorost nad Berounem 6:1. Stou branku sezóny vstřelil Jan Bartůněk, s kterým vám přinášíme rozhovor.

Trenér Jaroslav Hynek: "Odehráli jsme dva rozdílné poločasy. V prvním jsme soupeře přitlačili a měli velkou převahu korunovanou krásnými brankami. Do druhé jsme udělali hned čtyři střídání a dvacet minut nám trvalo než jsme našli opět ty správné mechanismy. Střídající hráči si ověřili, že není tak jednoduché jít do zápasu i za tříbrankového vedení a je třeba se opravdu dobře připravit. Soupeř si v této části vytvořil několik standardních situací, ze kterých vstřelil branku a z dalších byl také nebezpečný. Posledních 25 minut jsme se však dostali opět do tempové hry a zvýšili náskok na příjemných 5 branek. V utkání vstřelil Jan Bartůněk 100. branku týmu v letošní sezoně, což je pro celý tým velice krásná meta a zaslouží pochvalu."