0:0

(0:0)

14. kolo, Gambrinus liga 2011/12

FK Teplice

Sestava domácí: Rada - Hašek, Vorel, Švejdík, Vrzal - Podrazký (88. Svatonský), Gedeon, Hanousek - Berger (68. Malý), Lietava, Markovič.

Sestava hosté: Grigar - Vondrášek, Lukáš, Smejkal, Rosa - Siva, Ljevakovič - Kerič (90. Čajič), Vachoušek, Stožický - Mahmutovič (59. Vůch).

• Rozhodčí: Mikel - Chytil, Handlíř.
  • Diváci: 1432
Další bod do tabulky si fotbalisté Dukly připsali ve 14. kole Gambrinus ligy, kdy remizovali s Teplicemi 0:0. Na kontě tak mají 19 bodů.

Petr Rada (trenér Teplic): „Z naší strany to bylo asi nejhorší utkání. Nevytvořili jsme si žádnou větší šanci a měli jsme štěstí, že Dukla nedala gól. Jsem zklamaný. Na druhou stranu vezeme plusový bod ze hřiště soupeře. To je jediné pozitivum. Směrem dopředu jsme nebyli nebezpeční. Mahmutovič nechodil do brejkových pozic, které jsou pro něj. Když musí kombinovat, je to horší. Proto jsme ho stáhli. Kerič na hrotu byl oživením. S hrou spokojený nejsem, ale jen s bodem.“

Luboš Kozel (trenér Dukly): „Utkání bylo opatrné. Ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu. Teplice jsou brejkovým týmem, a tak jsme se na ně připravili. Povedlo se je ubránit. Směrem dopředu jsme si vytvářeli šance až ve druhém poločase. Chyběl nám ale klid v zakončení a důraz. Vždy z toho byla zablokovaná střela. S defenzivou jsem spokojen, s útokem především ve druhém poločase. Gól nám ale nebyl souzen. Na šance by se mohlo zdát, že jsme dva body ztratili. My to ale bereme spíše tak, že jsme bod získali. Jako nováček máme teď devatenáct bodů a víme, kolik jich je potřeba na záchranu. Čím dříve se k tomu číslu dostaneme, tím lépe. Proto bereme každý bod.“