Dukla vybojovala v Hradci tři body!

25.10.2014, 17:00

FC Hradec Králové

12. kolo, Synot liga 2014/15

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Kuciak – Holeš, Rolko, Plašil, Mareš (81. Prokeš) – Shejbal (51. Vaněček), Čermák – Štípek, Černý, Halilovič – Dvořák.

Sestava hosté: Rada - Karavajev, Štetina, Jeřábek, Polom - Marek Hanousek, Gedeon, Čajič (63. Považanec) - Berger (79. Néstor), Beauguel, Mareš (83. Krmenčík).

• Branky: 4. Halilovič, 55. Dvořák - 37. Čajič, 45. a 86. Beauguel, 74. Považanec. ŽK: 14. Jeřábek, 26. Štetina, 87. Beauguel. Rozhodčí: Pechanec - Wilczek, Hock.
  • Diváci: 2030
Dukla nastoupila na půdě posledního celku tabulky Hradce Králové, odkud si nakonec odvezla tři body za výhru 4:2. Vítězství se ale nerodilo lehce, jelikož domácí dokázali vstřelit první branku zápasu již ve čtvrté minutě, Dukla výsledek otočila, ale v 55.minutě vyrovnal Dvořák. Považanec a následně Beauguel strhli výsledek na naši stranu.

Hodnocení trenéra:

Luboš Kozel: „Dnes jsme chtěli navázat na první poločas s Příbramí, utkání se sice nedohrálo, ale náš výkon byl poměrně dobrý. Přesto všechno jsme vstoupili do utkání pasivně a soupeř nás za to hned potrestal, nicméně po takových 20-25 minutách jsme hru vyrovnali a postupně začali soupeře přehrávat a do poločasu jsme otočili 2:1. Do druhé půle jsme ale také nevstoupili dobře a trest za to opět přišel. Dnes si zejména cením toho, že z těchto dvou situací se mužstvo dokázalo dostat, my si dnešního vítězství ceníme a vážíme si ho.“

Róbert Barborík: „Dnes jsem viděl rozdíl zejména v práci v šestnáctkách, v kvalitě řešení gólových situací, kterých měl soupeř o něco víc a samozřejmě ve hře jeden na jednoho. Mužstvo dnes ukázalo nějaké své schopnosti a může v následujících čtyřech kolech nějaký ten zápas vyhrát, ale musíme být důslednější a přesnější v zakončení. „