Dukla veze z Písku další vítězství. Porazila České Budějovice.

20.01.2016, 11:00
Písek

SK Dynamo Č. Budějovice

Přípravná utkání 2015/16

FK Dukla Praha

Sestava domácí: I. polovina: Křížek – Havel, Novák, Benát, Klesa, Čavoš, Wermke, Jurdík, Pešek, Šimák, Vaněk. II. polovina: Křížek – Klesa (65. Řezáč), Hric, Novák, Funda, Kadula, Čavoš, Jurdík, Šimák, Pešek (84. Bálek), Ujec.

Sestava hosté: Hroššo – Miloševič (46. Juroška), Štetina, Gorkšs (46. Smejkal), Preisler (46. Vrzal) - Hanousek (46. Tetour Dan.), Považanec, Čajič (46. Berger) - Nestor, Manzia, Mareš (46. Vašíček).

• Branky: 82. Jurdík – 24. Mareš, 26. Čajič, 74. Berger (pen.).
Třetí přípravný zápas skončil dalším vítězstvím Dukly. České Budějovice porazila 3:1. Brankově se prosadil Jakub Mareš, Aldin Čajič a Tomáš Berger.

Hodnocení trenéra:

Luboš Kozel: "Dnes jsme podali rozhodně lepší výkon než ve Vlašimi. V první půli jsme se dostali do dvoubrankového vedení a měli i další gólové šance. Ve druhém poločase jsme na to navázali, ale tím, že byl zápas rozhodnutý, dovolili jsme soupeři v závěru utkání naším nedůrazem snížit a ještě mohl dát branku na 3:2. Ale ve skrze jsme dnes spoustu tutových šancí spálili a hodně jich chytil brankář Křížek, takže dnes jsem s výkonem spokojený."