Dukla v přípravě porazila Živanice

16. 1. 2019 | Redakce

Dukla v přípravě porazila Živanice

Dukla sehrála první duel v rámci soustředění. V areálu hradecké Slavie ve středu večer porazila třetiligové Živanice 4:2.PU, středa 16. 1. 2019, 17:00 | Zápas ON-LINE
Dukla Praha Dukla Praha
4:2
(3:1)
ŽivaniceŽivanice

Dukla Praha: Hruška – Bezpalec (46. Douděra), Ďurica (46. Ostojič), Kozma, Souček – Kovaľ (46. Šimek), Krunert, Tetour (46. Hanousek),– Miloševič (46. Holík), Podaný (46. Djuranovič), Hadaščok.
Živanice: Hrnčíř - Buriánek, Košťál, Václavek, Motyčka, Polák, Herzán (C), Hundák, Ptáček, Střelec, Štěpánek.
Branky: 7. a 44. Tetour, 38. Podaný, 53. Djuranovič – 29. Ďurica (vl.)., 52. Střelec.
Rozhodčí: Pechanec - Melichar, Vodrážka.

Komentář

Začátek zápasu byl opatrný, netrvalo však dlouho a Dukla začala třetiligového soupeře přehrávat. V 7. minutě vstřelila první gól, pěkným lobem se prosadil Daniel Tetour a otevřel skóre na 1:0 pro Duklu. V 11. minutě byl v šanci Jakub Podaný, domácí brankář si ale proti němu dobře vyběhl. V 18. minutě poprvé zasahoval i brankář Matúš Hruška, který vychytal Matěje Ptáčka. Ve 25. minutě už zase gólman Živanic s obtížemi hasil dukelský pokus, zvýšení skóre jsme se nedočkali. Po velké chybě dukelské obrany ve 29. minutě došlo k vyrovnání, do volného prostoru za naše obránce přišel dobrý balon od Matěje Ptáčka, který se Ján Ďurica ještě pokoušel vykopnout, bohužel ale trefil vlastní bránu. Ve 38. minutě přišla krásná akce Dukly. Vojtěch Hadaščok vyslal povedenou přihrávku do velkého vápna, kde balon převzal Jakub Podaný a prudkou střelou se trefil na 2:1. A ve 44. minutě se Dukla dostala do přečíslení, na bránu si vedl balon Vojtěch Hadaščok a vypadalo to, že bude střílet, přihrál ale doleva na Daniela Tetoura a ten se z velkého úhlu prosadil na 3:1, což byl také stav, za kterého se odešlo do kabin.

Ve 48. minutě Hruška vychytal hlavičku Davida Pánka. Ve druhém poločase předváděl náš soupeř lepší fotbal než v první půli a vytvořil si několik šancí. V 52. minutě Živanice snížily, dukelská obrana byla opět nepozorná a Václav Střelec toho využil, 3:2. O minutu později ale Dukla znovu odskočila na dvoubrankový rozdíl, na 4:2 zakončil po pěkné akci Dukly Uroš Djuranovič. V 72. minutě útočil na naši bránu aktivní Ptáček, prostor uvnitř tří tyčí ale minul. V 84. minutě šla Djuranovičova dělovka jen do brankáře. Ve druhém zápase přípravy Dukla zvítězila 4:2.

 


Fotogalerie


Partneři klubu