Dukla v přátelském utkání porazila prvoligovou Příbram

06.09.2019, 11:00
Na Litavce

FK Příbram

2019/20 Přípravná utkání muži A

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Kočí - Nový, Dramé, Kodr, Tregler - Antwi, Neves, Polidar, Soldát, Zeman - Škoda. Lavička: Voltr, Mensah, Viletič, Rezek.

Sestava hosté: Rada - Kozma, Piroch, Chlumecký - Tetour, Doumbia, Kovaľ, Kott, Dancák - Hadaščok, Holík. Lavička: Hruška, Preisler, Jakab, Fišl, Ayong, Bezdička.

• Branky: 24. Polidar - 5.a 34. Hadaščok, 26. Kovaľ.
Svěřenci trenéra Skuhravého o reprezentační pauze odehráli přátelské utkání s prvoligovým celkem 1. FK Příbram. Dukla vstoupila do zápasu velice dobře a v prvním poločase na hřišti dominovala. Vedení si hosté dokázali udržet i ve druhém poločase a hráči Dukly si z Příbrami vezou vítězství.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: „Předně jsem rád, že jsme v reprezentační pauze mohli hrát s ligovým týmem, protože jsme viděli, jakým způsobem jsme se posunuli a jakým způsobem se jsme schopni adaptovat na rychlejší, agresivní hru. Co se týče vlastního výkonu, jsem velice spokojený s tím, co jsme předváděli první poločas, protože jsme od 1. do 45. min podávali opravdu silný výkon a na hráčích bylo vidět, že Příbram je pro ně výzva. Jsem rád, že celý zápas jsme si mohli vyzkoušet vysoký pressing soupeře a silně rozehrávat. První poločas hráči předvedli hodně nadstandardní výkon. Druhý poločas samozřejmě po prostřídání jsme měli trošičku problémy v útoku, kdy jsme neudrželi míč mezi řadami, na druhou stranu si myslím, že to kluci odpracovali. Soupeř se dostal do trošičku větší převahy, měl tam víc standardních situaci a díky Filipovi a obráncům jsme druhý poločas uhráli a mě těší jakékoliv vítězství. Dnes je pátek a my začínáme přemýšlet nad utkáním s Pardubicemi.“