FANSHOP

Dukla v Ďolíčku nebodovala

9. 5. 2014 | Redakce

Dukla v Ďolíčku nebodovala

Dukla zažila v Ďolíčku derby dvou rozdílných poločasů. V prvním se Bohemians dostali do vedení 3:0. V tom druhém jsme i díky jedné brance debutanta Jurošky snížili na 2:3, ale bohužel jsme nestačili dát třetí branku, která by znamenala bodový zisk.28. kolo, pátek 9. 5. 2014, 20:15, Ďolíček
Bohemians 1905 Bohemians 1905
3:2
(3:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Bohemians 1905: Berkovec - Pauschek, Berkovec, Šmíd, Kalina - Nerad (80. Ieremenko), Jindříšek, Rada, Hora (73. Bartek) - Moravec, Lietava (90. Cseh)
Dukla Praha: Rada - Romera, Štetina, Jeřábek, Hanousek Matěj - Hanousek Marek (87. Marek), Gedeon, Hlinka (46. Ouedraogo) - Černý (55. Juroška), Pospěch, Mareš.
Branky: 22. Šmíd, 28. Jindříšek, 40. Nerad - 59. Pospěch, 64. Juroška. ŽK: 80. Šmíd - 85. Jeřábek. Rozhodčí: Kovařík - Moláček, Hock.
Diváci: 3459

Komentář

První vážnější šance se udála před brankou domácích, Milan Černý centroval do vápna, kde střelu srazil Brabec a následně Šmíd dezorientovaně napálil míč tak, že proletěl těsně vedle levé tyče Berkovcovy branky. Ve 22. minutě Bohemians zahrávali třetí přímý kop, tentokrát z pravé strany, na vzdálenější tyči si počkal Šmíd a hlavou vstřelil první branku utkání. O šest minut později přidal druhou branku ze standardní situace Jindřišek. Chvíli na to centroval z levé strany Jakub Mareš na Marka Hanouska, jeho hlavičku vytáhl Berkovec zpod břevna. Bohužel ve 40. minutě napřáhl ke střele Nerad a zvýšil vedení Klokanů na 3:0. Ve 41 . minutě mohl snížit Hlinka, ale z malého vápna mířil mimo Berkovcovu branku.

V 55. minutě proplul Lietava z levé strany do vápna a minul bližší levou tyč. V 59. minutě šla Dukla do přečíslení, Zbyněk Pospěch nahrál napravo na Jana Jurošku, ten mu míč vrátil do vápna a Pospěch snížil na 3:1. O pět minut později, tentokrát v roli střelce, skóruje Jan Juroška, po centru Jakuba Mareše ze středu vápna posílá míč za Berkovcovy záda. Blízko třetímu gólu byla Dukla v 80. minutě, z rozehry volného přímého kopu zakončoval hlavou Jeřábek, bohužel do tyče. Další branka už v derby nepadla a Dukla podlehla Klokanům 2:3.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Luboš Kozel: "Byla to jedna z našich dalších zbytečných porážek. Od první minuty jsme soupeře přehrávali a vydrželo nám to asi deset minut, pak jsme dostali gól ze standardky a od té chvile jsme šli s výkonem strašně dolů. Já jsem mužstvo připravoval, že se Bohemce musíme vyrovnat v nasazení a bojovnosti, a v těchto atributech jsme první poločas absolutně propadli, protože jsme 80 % soubojů prohráli, a to i v pokutovém území, které jsou rozhodující. Po první brance jsme vypadli z role a nebyli jsme schopní z našeho rozestavení využít převahy hráčů ve středu pole a Bohemce stačilo být důrazná a přímočará a dostala se do tříbrankového vedení. O poločase byla v kabině trošku bouřka a ve druhém poločase jsme se zvedli. Dali jsme gól, dali jsme druhý kontaktní gól a měli jsme i na to vyrovnání. Nakonec, jako trest za tu první půli, se to nepovedlo a Bohemka dnešní utkani vítězně zvládla.".
 

Související články

Média

  • Video: Zbyněk Pospěch po utkání s Bohemians 1905
    Dukla zažila v Ďolíčku derby dvou rozdílných poločasů. V prvním se Bohemians dostali do vedení 3:0. V tom druhém jsme i díky jedné brance debutanta Jurošky snížili na 2:3, ale bohužel jsme nestačili dát třetí branku, která by znamenala bodový zisk.
  • Video: Luboš Kozel hodnotí utkání proti Bohemians 1905
    Dukla zažila v Ďolíčku derby dvou rozdílných poločasů. V prvním se Bohemians dostali do vedení 3:0. V tom druhém jsme i díky jedné brance debutanta Jurošky snížili na 2:3, ale bohužel jsme nestačili dát třetí branku, která by znamenala bodový zisk.
 

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu