FANSHOP

Dukla suverénně porazila Příbram

22. 1. 2019 | Redakce

Dukla suverénně porazila Příbram

Vítězství 4:0 vybojovali v mrazivém zimním odpoledni fotbalisté Dukly v přípravném zápase s Příbramí. Na umělé trávě v Satalicích se poprvé představila nová posila Dukly Pablo González Juárez.PU, úterý 22. 1. 2019, 14:00, Satalice | Zápas ON-LINE
Dukla Praha Dukla Praha
4:0
(2:0)
PříbramPříbram

Dukla Praha: Hruška – Souček, Kozma, Bezpalec, Ostojič – Kovaľ, Hanousek (46. Kott), Tetour – Podaný (46. Douděra), González (46. Djuranovič), Miloševič (46. Krunert).
Příbram: Švenger – Kodr, Tregler, Jablonský, Květ, Rezek, Nový, Antwi, Hlúpik, Fantiš, Keita.
Branky: 15. Podaný, 34. Tetour, 50. Douděra, 90. Souček.
Rozhodčí: Hocek - Vnuk, Matoušek.

Komentář

Už ve 2. minutě se nový hráč Dukly Páblo González Juárez radoval z gólu, rozhodčí ale signalizoval ofsajd. Dukla měla v první desetiminutovce výraznou převahu a nepustila Příbram ke střele. V 15. minutě se poprvé prosadila, po přiťuknutí z pravé strany od Daniela Součka a přihrávce od Pabla Gonzáleze do vzduchu vznesl Jakub Podaný a akrobaticky zakončil, bylo to 1:0. Matúš Hruška si sáhl na balon ve 30. minutě, když musel vyrážet prudký pokus Příbrami z pravé strany. Ve 34. minutě přidala Dukla druhý gól. Daniel Souček vyslal přihrávkou dopředu Daniela Tetoura, ten v situaci jeden na jednoho přelstil brankáře Švengera a trefil se do prázdné brány na 2:0. Ve 38. minutě střílel Tetour moc vysoko.

Druhý poločas začal taktéž lépe pro Duklu. Na 3:0 zvýšil v 50. minutě hlavičkou David Douděra. Ten byl ve druhé půli čerstvý a pěknou akci předvedl i v 65. minutě, s jeho samostatným únikem si ale brankář poradil. V 71. minutě společně postupovali na bránu Krunert se Součkem, finální přihrávku ale obrana zblokovala. V 77. minutě Příbram ze dvou po sobě jdoucích rohových kopů vytěžila jen střelu nad bránu. V 86. minutě nedokázal Švengera prostřelit Uroš Djuranovič. V obrovské šanci byl o 2 minuty později David Douděra, který se octl ve výborné střelecké pozici, bránu ale těsně minul. V 90. minutě dokonal výhru Dukly Daniel Souček, který naznačil střelu, zmátl brankáře a zakončil do prázdné na 4:0.

 


Fotogalerie


Partneři klubu