FC Slavoj Vyšehrad

1:3

(0:2)

6. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2019/2020

Sestava domácí: Otáhal - Šandera, Švejdík, Žežulka, Mareš - Rothe (86. Laňka) - Drobílek, Verner (46. Brejcha) - Veselý (46. Vejvar), Čvančara, Pouček.

Sestava hosté: Hruška - Chlumecký, Piroch, Preisler (85. Dancák), Doumbia - González, Tetour, Kovaľ, Holík (89. Hadaščok) - Kozma, Ayong (65. Douděra).

• Branky: 59. Čvančara - 22. a 72. González, 42. Kovaľ. ŽK: 90. Drobílek - 26. Ayong, 68. Kozma.
  • Diváci: 851
Dukla vyšla vítězně i z druhého pražského derby! Na pražském Strahově hráči ve žlutém vedli po prvním poločase 0:2. Domácí na začátku sice snížili na 1:2, ale González ve skvělé formě přidal třetí gól hostů. Dukla porazila FC Slavoj Vyšehrad 1:3, a průběžně jí tak patří 3. místo tabulky.

Roman Skuhravý: „Velice si dnešního vítězství vážím, protože jsem byl stoprocentně přesvědčený, že ze Strahova se body nebudou odvážet lehce. Myslím si, že jsme do zápasu vstoupili velice dobře, měli jsme tam dvě šance. Nato domácí kontrovali počtem standardních situací a v nich spočívá jejich obrovská síla. My máme v kádru hráče, který umí zahrát výborným způsobem standardní situaci, a to je vždycky pomoc. Strašně mě mrzí naše hektičnost na začátku druhý půle, protože jsme chtěli být trpěliví a počat si na každou šanci. Nakonec domácí snížili a já jsem rád, že jsme na to dokázali tak rychle zareagovat, protože jinak by byl pro nás závěr utkání daleko těžší. Po gólu na 3:1 už jsme zápas kontrolovali. Velice si vážím toho, že jsme proti pracujícímu mužstvu získali tři body."