0:1

(0:1)

Přípravná utkání 2014/15

ŠK Slovan Bratislava

Sestava domácí: Rada - Radoš (72. Juroška), Jeřábek, Polom, Hanousek Matěj - Ouedraogo, Hlinka, Čajič - Čapek (41. Svoboda), Krmenčík, Berger

Sestava hosté: Polaček – Čikoš, Mészáros, Jablonský, Gašparovič (78. Jakúbek) - Soumah (49. Záhumenský), Siplak, Hudák, Čambal - Mikuš, Fořt "K"

• Branka: 13. Fořt.ŽK: 54. Krmenčík Rozhodčí: Lerch – Hrabovský, Ratajová.
Tým z Julisky nastoupil po jednadvaceti letech proti Slovanu Bratislava a to v rámci finálového duelu turnaje v Čelákovicích. Bohužel Dukla v československém souboji "Belasím" podlehla 0:1 a z turnaje si odváží druhé místo.

Luboš Kozel:"Jsem spokojený, splnilo to to, co jsme chtěli. To znamená, že všichni hráči odehráli zhruba jedno utkání. Akorát Marek Hlinka a Michal Jeřábek museli zápas a půl. Doufám, že se nikdo nezranil a co se týká výkonu, tak si myslím, že dopoledne to byl velice dobrý výkon a zasloužené vítězství. Odpoledne proti nám nastoupil jednoznačně kvalitnější soupeř než ráno a od samotného úvodu šlo vidět, že soupeř byl rozehranější. Bylo to vlastně jejich čtvrté nebo páté utkání. Trvalo nám cca dvacet minut než jsme se do toho dostali, poté jsme hru vyrovnali a druhý poločas, si myslím, že jsme byli jednoznačně lepší. Michal Krmenčík měl dvě gólovky, Tomáš Berger kopl velice dobře trestňák... Vyrovnání jsme si zasloužili a mohly třeba rozhodnout penalty. Ale výsledek v téhle fázi přípravy není to hlavní a já jsem hlavně rád za to, jak jsme se tu dnes prezentovali."