4:0

(0:0)

Přípravná utkání 2014/15

FK Varnsdorf

I. poločas: Chudý – Karavajev, Jeřábek, Vorel, Hanousek Matěj - Ouedraogo, Čajič, Hlinka - Svoboda, Krmenčík "K", Berger.

II. poločas: Rada – Pospíšil, Jeřábek, Polom, Preisler - Čajič, Hanousek Marek, Gedeon - Manzia, Beauguel, Krmenčík.

I. poločas:Porcal – Zieris, Kotiš, Filip, Novotný "K" - Fahrudin, Urbánek, Landovský, Jurča (26. Schubert) - Zbrožek, Rudnyckyy

II. poločas: Porcal – Zieris, Filip, Novotný "K", Breite - Landovský, Zbrožek, Rudnyckyy, Daníček - Tvaroha, Schubert.

• Branky: 50., 55. 63. a 78. Beauguel. Rozhodčí: M. Paták – Kožár, V. Paták
  • Diváci: 156
Po bezbrankové první půli vstřelila Dukla ve druhém dějství čtyři branky. Pozoruhodným výkonem se prezentoval Jean-David Beauguel, který vstřelil všechny branky našeho mužstva. Francouzský ofenzivní hráč je na Julisce na testech z RKC Waalwijk.

Luboš Kozel: "Dnes budu každý poločas hodnotit odlišně. V první půli jsme nebyli spokojení. Myslím, že se na nás projevila únava z trénování plus to dnešní počasí. Soupeř byl v úvodu živější, my jsme drželi sice víc míč, ale bylo to statické. Takže to nebylo ideální. Náš výkon se zlepšil ve druhém poločase, kdy jsme měli lepší pohyb. Pomohla nám samozřejmě vstřelená branka, která soupeře trošku dostala ´dolů´. Získali jsme půdu pod nohama a navíc jsme měli na hřišti hráče, který ty góly dokázal v pohodě dát. Nemyslím si ale, že by 4:0 bylo objektivním hodnocením zápasu. Nemůžu nevidět, že v prvním poločase měl soupeř dvě tutové gólovky a při nás stálo štěstí. Navíc Varnsdorf neproměnil penaltu. Výsledek byl dnes lepší než předvedená hra.