2:2

(1:1)

12. kolo, Gambrinus liga 2012/13

FC Vysočina Jihlava

Sestava domácí: Rada – Romera (88. Marek), Štetina, Vorel, Vrzal – Malý, Gedeon, Borek (74. Přeučil) – Podrazký (62. Pázler), Pospěch, Berger.

Sestava hosté: Blažek - Obert, Tlustý, Šourek, Josl - Masopust (89. Kosak), Karlík, Jungr, Vaculík - Kučera, Mešanovič (87. Sedláček)

• Branky: 16. Berger, 67. Pospěch (pen.) - 26. Karlík, 47. Obert. ŽK: 29. Malý (DUK) - 66. Obert (JIH), 90. Karlík (JIH). Rozhodčí: Proske - Košec, Zeman.
  • Diváci: 1135
Chladný páteční večer přinesl nerozhodný výsledek 2:2. Dukla vedla 1:0, ovšem Vysočina Jihlava se nevzdala, vyrovnala a dokonce výsledek otočila. Nakonec však Pospěch srovnal na konečných 2:2.

Luboš Kozel: "Nejsem úplně nespokojený s výkonem, protože musím říct, že až na dvě pasáže, které byly vesměs po obdržených brankách, kdy nám vždy určitou dobu trvalo, než jsme se s tím trošku vyrovnali, tak v první půli jsme byli 30 - 35 minut lepším mužstvem. De facto jsme měli, kromě vstřelené branky, další čtyři situace, ze kterých jsme mohli vstřelit druhou branku. Bohužel dnes jsme byli biti za nedůslednost při bránění standardních situací. Za těch 11 kol, co je odehráno, jsme dostali snad jeden gól ze standardní situace, tak dnes jsme dostali dva. Ten druhý gól s námi zatřásl o něco víc a změnilo se to až vystřídáním, kdy tam přišel Honza Pázler a od té chvíle to bylo jen o tom, zda ten gól dáme nebo ne. Myslím si, že se nám to i podařilo, ale bohužel nebyl uznán. Jsem samozřejmě zklamaný, protože jsme chtěli využít toho, že Jihlava neměla k dispozici Tecla a Kolouška, což jsou góloví hráči a chtěli jsme to utkání zvládnout za tři body, což v našich silách určitě bylo. S výkonem to tak na 70 - 80 % nebylo špatné, ale nedůslednost při standardních situacích nás stála ty dva body."