PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

Dukla prohrála 0:2 s Cottbusem

8. 7. 2018 | Redakce

Dukla prohrála 0:2 s Cottbusem

V nedělním přípravném utkání, které se odehrálo v rámci letního soustředění ve Finsterwalde, prohrála Dukla 0:2. Náš německý soupeř Cottbus ukázal své kvality ze špičky třetí ligy.PU, neděle 8. 7. 2018, 13:30, Finsterwalde | Zápas ON-LINE
FC Cottbus FC Cottbus
2:0
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

FC Cottbus:
Spahič – Startsev, Matuwila, Stein, Schlüter – Zimmer, Kruse, Costa, Viteritti – Scheidhauer, Mamba
Dukla Praha:
Rada - Miloševič, Ostojič, Bobál, Podaný- Hanousek, Tetour, Breda (80. Koreš) - Holík (70. Doumbia), Holenda (80. Schranz), Bezdička (46. Douděra)
Náhradníci:
Doumbia, Koreš, Schranz, Douděra, Chlumecký, Hruška.
Branky: 53. Mamba, 74. Geisler
ŽK: 49. Tetour (DUK)
Diváci: 1350

Komentář

Po výkopu se ujala míče Dukla, to však nemělo dlouhého trvání. Cottbus využíval našich chyb a hned v začátku se dostal do několika vyložených šancí, nejprve ve 4. minutě z rohového kopu. V akci, která vypadala nebezpečně, si ale Filip Rada dokázal poradit. V 7. minutě se k míči dostala Dukla, v rychlém protiútoku se však Jakubovi Podanému míč nepodařilo zpracovat a brankář Cottbusu Spahic ho měl pevně ve svých rukou. V 11. minutě se dostal Cottbus do velké šance, kdy se podařilo Scheidhauerovi vylákat Radu z brány, následně však nedokázal zakončit. První poločas skončil za stavu 0:0.

Ve 49. minutě nedokázal Cottbus využít standartní situaci, Mamba však vybojoval odražený míč a vystřelil jen těsně vedle dukelské brány. První gól přinesla 52. minuta, Mamba využil dlouhé nahrávky z půli, obehrál Radu a jednoduše zakončil do prázdné brány. V 75. minutě už jsme prohrávali o dva góly – Branislav Miloševič srazil míč do vlastní brány. Jediná šance Dukly v druhé půli přišla v 89. minutě, kdy se Mohamed Doumbia dostal sám před bránu, nedokázal ale zpracovat balon, který odletěl hodně mimo. V prvním přípravném utkání soustředění jsme tak utržili porážku 0:2.

Ohlasy trenérů

Pavel Drsek: "V zápase jsme působili takovým unavenějším dojmem. Soupeř byl lepší, kombinační, působil rychlejším dojmem a s tím jsme si celý zápas nedokázali poradit. Na klucích je vidět únava, ale myslím si, že se to postupem času zlepší."

 


Fotogalerie


Partneři klubu