Dukla postoupila do třetího kola Mol Cupu

FK Králův Dvůr

2. kolo, MOL Cup 2019/2020

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Krček - Balšánek (74. Beňo), Bouček, Hell, Krejdl, Novák, Osvald, Procházka, Šebek, Šolaja (69. Kužel), Zelenka.

Sestava hosté: Rada - Kozma, Chlumecký, Souček (42. Piroch)- Tetour, Doumbia, Douděra (62. González), Krunert, Preisler - Holík, Hadaščok (84. Kovaľ).

• Branky: 18. Preisler, 90. Chlumecký. ŽK: 53. Piroch.
Svěřenci trenéra Skuhravého odehráli druhé kolo Mol Cupu na hřišti Cábelíků z Králova Dvora. Soupeř sice hrozil z brejkových situací, Dukla však nedovolila žádnou větší zápletku a vyhrála 2:0.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: „Já jsem moc rád, že jsme dnešní utkání zvládli, protože dneska to byl těžký zápas proti skvěle organizovanému soupeři, který přesně věděl, jak chce hrát z hlubokého bloku. Soupeř má hráče na brejkové situace, které jsme jim v závěru prvního poločasu dopřáli. O to víc si vážím, že jsme utkání zvládli výsledkově. Byl to pro nás skvělý trénink. Hluboký blok nás bude v příštích zápasech čekat a my se potřebujeme naučit do něho hrát, ale kluci se s tím poprali perfektně.“