Dukla porazila v přípravném utkání Spartak Trnavu

4:2

(4:1)

Přípravná utkání 2012/13

Spartak Trnava (SVK)

Sestava domácí: Rada - Hašek, Štetina, Vorel, Vrzal - Kalouda (81. Tenkl), Borek, Gedeon (67. Podrazký) - Engelmann (67. Berger), Marek, Přeučil (67. Svatonský).

Sestava hosté: Raška - Janečka, Karhan, Novakovič (40. Deket), Ciprys - Kaščák (66. Sabo), Hodúr - Schranz, Vyskočil, Augustiny - Lietava (70. Prčo).

• Branky: 6. Gedeon, 16. Marek, 25. Borek, 33. Kalouda - 45. A 52. Vyskočil. ŽK: 55. Borek. Rozhodčí: Paták - Blažej, Vlasjuk.
Po velmi dobrém výkonu, zejména v prvním poločase, zdolala Dukla v dnešním přípravném utkání Spartak Trnavu 4:2.

Luboš Kozel: "Dnešní utkání bych rozdělil na dvě části. Do 40. minuty jsme předvedli velmi dobrý výkon, byli jsme aktivní s vysokým presinkem, s dobrými zisky míče a s kvalitními útočnými akcemi, dneska dotaženými do golfového vyjádření. Od 40. minuty jsme sice měli šance na zvýšení, ale konec poločasu jsme nedohráli důstojně, dostali jsme gól a začátkem druhého poločasu další. Tím se dostal soupeř zpátky do zápasu a šel nahoru, což bylo z našeho pohledu zbytečné. Jinak s výkonem jsem spokojený hlavně v první části zápasu, ta druhá už byla taková unavenĕjší. Ale přístup k zápasu a úvodních 40. minut je velmi slušně měřítko."