Dukla porazila v přípravném utkání Spartak Trnavu

30. 1. 2013 | Redakce

Dukla porazila v přípravném utkání Spartak Trnavu

Po velmi dobrém výkonu, zejména v prvním poločase, zdolala Dukla v dnešním přípravném utkání Spartak Trnavu 4:2.přát., středa 30. 1. 2013, 11:30, UMT Beroun
Dukla Praha Dukla Praha
4:2
(4:1)
TrnavaTrnava

Dukla Praha: Rada - Hašek, Štetina, Vorel, Vrzal - Kalouda (81. Tenkl), Borek, Gedeon (67. Podrazký) - Engelmann (67. Berger), Marek, Přeučil (67. Svatonský).
Trnava: Raška - Janečka, Karhan, Novakovič (40. Deket), Ciprys - Kaščák (66. Sabo), Hodúr - Schranz, Vyskočil, Augustiny - Lietava (70. Prčo).
Branky: 6. Gedeon, 16. Marek, 25. Borek, 33. Kalouda - 45. A 52. Vyskočil. ŽK: 55. Borek. Rozhodčí: Paták - Blažej, Vlasjuk.

Komentář

Začátek utkání patřil Dukle. Hned v úvodu měl šanci Engelmann, když se uvolnil po právé straně a střílel vedle levé týče. V šesté minutě po kombinaci Gedeon-Marek, první jmenovaný levou nohou vstřelil úvodní gól zápasu. Následovala Haškova dalekonosná střela z pravé strany, kterou Raška chytil. V šestnácté minutě po chybě trnavského gólmana, využil šanci Marek a zvýšil na 2:0. Po deseti minutách z rychlého protiútoku nacentroval z levé strany Přeučil Borkovi, který z první zvýšil na 3:0. Dukla Trnavu jasnĕ přehrávala a důkazem toho byla další vstřelená branka. Strůjcem byl opět Přeučil, když centrem z levé strany nahrál Kaloudovy, který pravou placírkou zvýšil na 4:0.

První šance Trnavy byla v podání Lietavy, který ve vápně dokázal vybojovat míč, otočit se a vystřelit k vzdálenější tyči, bez úspěchu. To ale neplatilo o střele Vyskočila. Před koncem poločasu snížil na 4:1, když mu hlavou prodloužil Augustini.

Vstřelená branka v závěru první půle Trnavu probudila a v úvodu druhého poločasu zvýšila na rozdíl dvou branek střelou Vyskočila. Dukla mohla vzápĕtí zvýšit po povedeném centru Engelmanna na Marka, který trefil levou stranu branky. V 77. minutĕ zkusil štĕstí Borek, na hranici šetnáctky střílel tĕsnĕ vedle levé šibenice. V 86. minutĕ po vhazování Trnavy, musel Rada vyrážet střelu Augustiniho mířenou k levé tyči. V závĕru se dostal opĕt do šance Marek, ale míč si nedokázal dobře zpracovat.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Luboš Kozel: "Dnešní utkání bych rozdělil na dvě části. Do 40. minuty jsme předvedli velmi dobrý výkon, byli jsme aktivní s vysokým presinkem, s dobrými zisky míče a s kvalitními útočnými akcemi, dneska dotaženými do golfového vyjádření. Od 40. minuty jsme sice měli šance na zvýšení, ale konec poločasu jsme nedohráli důstojně, dostali jsme gól a začátkem druhého poločasu další. Tím se dostal soupeř zpátky do zápasu a šel nahoru, což bylo z našeho pohledu zbytečné. Jinak s výkonem jsem spokojený hlavně v první části zápasu, ta druhá už byla taková unavenĕjší. Ale přístup k zápasu a úvodních 40. minut je velmi slušně měřítko."
 


Fotogalerie


Partneři klubu