PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

Dukla podlehla Juventusu gólem z 89. minuty

13. 3. 2017 | Redakce

Dukla podlehla Juventusu gólem z 89. minuty

V prvním utkání ve Viareggiu čekal naše juniory devítinásobný vítěz turnaje - FC Juventus. V utkání šel do vedení jako první italský celek. Dukla vyrovnala, ale Juventus v samotném závěru strhl vítězství na svou stranu.Turnaj, pondělí 13. 3. 2017, 15:20, Viareggio
Dukla Praha Dukla Praha
1:2
(0:1)
JuventusJuventus

Dukla Praha: Czehowsky - Douděra, Kanik, Šimek, Lauko - Luong Nguyen, Kozel, Dancák - Vlček, Kott, Brabenec. Střídali: Čermák, Vyleta, Mašek.
Juventus: Loria - Coccolo, Muratore, Kanoute, Rogerio, Bove, Zeqiri, Mosti, Pereira da Silva, Semprini, Andersson.
Branky: 83. Čermák - 2. Mosti, 89. Leris.
Rozhodčí: Daniele Chiffi.

Komentář

Dukla v úvodu zápasu inkasovala laciný gól, kterým se Juventus dostal do vedení. Naši junioři ale velmi brzy převzali iniciativu, soupeře přehrávali a vytvářeli si postupně řadu šancí, které však neproměňovali. Největší příležitosti k vyrovnaní měli Brabenec a Vlček, který nastřelil spojnici tyče a břevna. Ve druhém poločase Juventus hru vyrovnal, ale i tak si Dukla vypracovala řadu dobrých příležitostí ke vstřelení branky. Vyrovnávací gól padl po individuální akci a jeho autorem byl střídající Čermák. Rozhodující branku utkání vsítil v 89. minutě hráč Leris, který tak strhl vítězství na stranu italského mužstva.

Fotogalerie z utkání

 


Fotogalerie


Partneři klubu