Dukla na domácím hřišti podlehla Jihlavě

09.03.2018, 18:00
Juliska

FK Dukla Praha

20. kolo, HET liga 2017/18

FC Vysočina Jihlava

Sestava domácí: Rada (C) – Kušnír, Ostojič, Jiránek (46. Djuranovič), Podaný – Bezpalec, Holek (79. Schranz) – Holík, Brandner, Preisler (60. Douděra) – Holenda.

Sestava hosté: Rakovan – Vaculík (C) (66. Nový), Tlustý, P. Buchta, Schumacher – Fulnek, Levin, Urblík (84. Mara), Zoubele (46. Holík) – Dvořák, Ikaunieks.

• Branky: 86. Holenda – 10. Ikaunieks, 30. Zoubele, 69. Urblík.
    ŽK: 83. Podaný – 61. Levin, 64. Fulnek, 74. Ikaunieks.
    Rozhodčí: Machálek – Wilczek, Vít.
  • Diváci: 1154
Ani ve čtvrtém jarním zápase se hráči Dukly nedočkali kýženého vítězství. Nad jejich síly byla v pátečním podvečeru rozjetá Vysočina Jihlava. Jediným úspěšným střelcem v domácím dresu byl v závěru utkání Jan Holenda.

Hodnocení trenéra:

Jaroslav Hynek: „Většinu prvního poločasu a u všech tří branek bylo vidět, jaké má Jihlava sebevědomí a jak my děláme krok zpátky, a to rozhodlo o zápase. Předpoklad, že Jihlava je v laufu a nám se nedaří, jsme v utkání jen potvrdili. Byly tam i pasáže, kdy jsme hráli, kdy se naše hra zlepšovala. Měli jsme za stavu 0:1 šanci, která nás mohla dát zpět do zápasu, ale nestalo se, místo toho padla branka na 0:2. V poločase ještě nebylo nic rozhodnuto, chtěli jsme do toho naskočit, ale v 69. minutě jsme dali nejnebezpečnějšímu hráči soupeře obrovský prostor, aby zakončil, a jemu se to povedlo. Od stavu 0:3 jsme hráli úplně jiný fotbal. Jako kdyby se zobrazilo, že vážně o něco jde, hráči nehráli alibisticky, nečekali, že to někdo za ně vyřeší, začali víc pracovat. Bylo dostatek příležitostí, abychom s utkáním něco udělali. Nakonec ale vítězství zůstalo Jihlavě.“

Fanoušci, kteří navštívili utkání Dukly s Jihlavou, mohou vyplnit dotazník spokojenosti. Získáme tak cennou zpětnou vazbu, na základě které pro vás můžeme služby na stadionu zlepšovat. Jeden z vás po vyplnění dotazníku získá 2 VIP vstupenky na příští domácí zápas.