1:4

(0:2)

Přípravná utkání 2014/15

SpVgg Greuther Fürth

Sestava domácí: Rada - Kluk (63. Pospíšil), Štetina, Vorel (78. Hlinka), Matěj Hanousek - Gedeon (63. Mareš), Marek Hanousek, Čajič (63. Polom) - Berger, Krmenčík (81. Manzia), Juroška (63. Beauguel).

I. poločas:

Mickel – Schröck, Mohr, Cacutalua, Kartalis – Holter, Stiepermann – Weilandt, Trinks, Cinar – Przybylko.

II. poločas:

Mickel - Pledl, Cacutalua, Röcker, Gießelmann - Fürstner, Sukalo - Kayaroglu, Steininger, Baba - Mudrinski

• Branky: 21. Stiepermann, 39. Schröck, 49. Gießelmann, 86. Baba - 77. Berger (pen).ŽK: 23. Berger, 82. Beauguel, 90. Marek Hanousek - 34. Stiepermann
Dukla odehrála generálku na první kolo SYNOT ligy s druholigovým německým celkem z Fürthu. Německý soupeř vstřelil v prvním i druhém poločase po dvou brankách. Za Duklu pouze snižoval na 1:3 Tomáš Berger z penalty.

Luboš Kozel: "Nemůžu vidět všechno negativně, ač byl výsledek 1:4, protože i když jsme o poločase prohrávali 0:2, sehráli jsme velice dobrou půli, kdy jsme si vytvořil tři-čtyři gólové šance. Stejně tak, jako ve všech utkáních tady, je proměňování šancí naše největší slabina, takže doufám, že se nám to podaří za týden změnit. V prvním poločase jsme bohužel dostali dvě branky, první jsme si vstřelili de-facto sami ze standardky a druhá padla z jediné soupeřovy střely na branku. Právě kvalita hráčů v pokutovém uzemí se jednoznačně ukázala a soupeř se dostal do dvoubrankového vedení. Těsně po poločase přišla další standardka - 0:3 a zápas byl rozhodnutý. Rozdíl ve skóre jasně ukazuje na to, kde soupeř kvalitu má a kde my máme největší nedostatky."