Dukla doma padla s Olomoucí těsně 2:3

FK Dukla Praha

22. kolo, HET liga 2017/18

SK Sigma Olomouc

Sestava domácí: Rada (C) – Kušnír, Ostojič, Jiránek, Miloševič – Bilovský – Holík (65. Djuranovič), Brandner (72. Albiach), Douděra (65. Marek Hanousek), Podaný – Schranz.

Sestava hosté: M. Buchta – Sladký, Radakovič, Jemelka, Hála – Zahradníček, Houska (C) (89. Polom), Kalvach, Manzia (61. Falta) – Plšek – Řezníček (81. Texl).

• Branky: 27. Schranz, 71. Kušnír – 31. Řezníček, 58. Řezníček, 68. Řezníček.
    ŽK: 25. Douděra, 36. Bilovský, 37. Holík, 74. Ostojič – 55. Manzia.
    Rozhodčí: Franěk – Hrabovský, Vlček.
  • Diváci: 1761
Předehrávka 22. kola nabídla na Julisce 5 gólů. I přes dobrý výkon domácích se z těsné výhry radovali Hanáci. V dresu Dukly se gólově prosadili Schranz a Kušnír, za hostující Sigmu zařídil všechny tři přesné trefy muž zápasu Jakub Řezníček.

Hodnocení trenéra:

Jaroslav Hynek: „Na Sigmu jsme se připravili velice dobře a myslím, že i start do utkání se nám povedl. Vstřelili jsme první branku, čímž jsme korunovali vstup do zápasu a skoro celý první poločas, ale tak, jak jsme naložili s pasáží po vstřelené brance a se standardní situací, v ten moment jako kdyby nebyl na hřišti žádný zkušený hráč, proto to beru na sebe - jednoznačně měl přijít pokyn na hřiště, že pět, deset minut po vstřelené brance je třeba hrát naprosto jednoduše, a my jsme tam vymysleli věc, která byla jednoznačně klíčová pro další vývoj zápasu. Sigma vyrovnala na 1:1. Ve druhém poločase byl zápas hratelný, vytvořili jsme si další šance, bohužel ale i dvě situace, ve kterých jsme polevili, což jsme nechtěli dopustit. Chtěli jsme neustále pracovat, dohrávat všechny situace v pokutových územích, tak, jak jsme je dohrávali s Baníkem. Nestalo se tak a dvě situace, které jsme podcenili, soupeř dokázal využít. Sigma umí tyto situace silně potrestat, což ukázala i v jiných zápasech, a nás to k výsledku nepustilo.“

Fanoušci, kteří navštívili utkání Dukly s Jihlavou, mohou vyplnit dotazník spokojenosti. Získáme tak cennou zpětnou vazbu, na základě které pro vás můžeme služby na stadionu zlepšovat. Jeden z vás po vyplnění dotazníku získá 2 VIP vstupenky na příští domácí zápas.