Dukla ani podruhé v sezoně na Prostějov nevyzrála. Na Hané těsně prohrála

(2:1)

24. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2021/22

Bárta – Urbanec, Schuster, Schaffartzik, Zapletal – Hönig, Jiráček, Omale, Kušej – Bartolomeu (87. Kopřiva), Koudelka (89. Bialek).

Rada – Ruml (66. Barac), Piroch, Kulhánek, Kovernikov (84. Pázler) – Souček (75. Cienciala), Habovda, Kozel (75. Hrubeš), Šebrle (66. Červenka) – Buchvaldek, Bin.

• Branky: 4. Schaffartzik, 32. Hönig – 20. Šebrle. ŽK: Hönig, Schaffartzik, Kušej, Jiráček – Kulhánek, Cienciala. Rozhodčí: Hanousek – Kotalík, Dohnálek. Střely na bránu: 9:7. Střely mimo: 8:7. Rohy: 11:9. Držení míče (v procentech): 49:51.
Dukla zapsala třetí porážku v jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V Prostějově jsme ve 24. kole prohráli 1:2, když o výsledku rozhodl už první poločas. Naší jedinou branku vstřelil Štěpán Šebrle.

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Jsem zklamaný z výsledku, ne tolik z výkonu. Velmi špatně jsme do zápasu vstoupili, hned jsme dostali gól po dohrané standardce. Postupně jsme se víc a víc dostávali do hry a byli jsme lepší. Bohužel jsme inkasovali nešťastně druhou branku, i když jsme sami šance směrem dopředu měli. Myslím, že zápas rozhodla naše špatná efektivita a neschopnost skórovat. Měli jsme příležitosti k tomu, abychom tady vybojovali alespoň remízu. Druhá půle už byla o tom, jestli to domácí pojistí a definitivně nám odskočí. To se jim nepovedlo. My jsme stále byli ve hře a ke konci už jsme hru hodně otevřeli. V Prostějově se hraje těžce. Mrzí mě, že nemáme ani bod.“