Dukla B: V přípravném zápase v kombinované sestavě jsme v Benešově prohráli

18. 1. 2020 | Redakce

Dukla B: V přípravném zápase v kombinované sestavě jsme v Benešově prohráli

B-tým Dukly sehrál druhý přípravný zápas během ledna, tentokrát zajížděl na UMT účastníka ČFL, skupiny A, SK Benešov, jemuž v kombinované sestavě podlehl 1:4, po poločase 0:2.přát., sobota 18. 1. 2020, 10:00
Benešov Benešov
4:1
(2:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Šťovíček - Mejdr, Zárybnický (39. Kosík), Fišl, Březina, Jeřábek, Novák, Mentberger, Kotlík (46. Provod), Palacios, Ullman (70. Buchlák).
Branky: 30. Kratochvíl, 41. Turek, 50. Meszáros, 65. Srb - 72. Mentberger.

Komentář

Trenéři B-týmu vyzkoušeli v zápase nové tváře (z dorostu L. Březina, J. Jeřábek a T. Mejdr) a navíc na výpomoc, vzhledem k zdravotní indispozici některých hráčů, nastoupil v útoku i O. Kotlík, hráč D. Jižní Město a S. Buchlák, známý spíše jako brankář Dukly. Soupeř je ve stejné fázi přípravy jako mladíci Dukly, a tak ve fázi hrubé přípravy zápas splnil očekávání: proložit přípravu zaměřenou primárně na nabírání fyzické kondice i herní praxí.

Po dohodě trenérů obou mužstev střídali všichni hráči připravení na lavičce náhradníků (domácí deset hráčů, Dukla tři). Za domácí nastoupil na poločas i bývalý ligový hráč Dukly V. Engelmann. 

Druhý přípravný zápas sehrála Dukla B s účastníkem skupiny A ČFL, SK Benešov. V prvním poločase se domácí za mírné herní převahy dostali do vedení ve 30. minutě Urbanem. Do poločasu vedení navýšili na rozdíl dvou gólů ve 41. min. Turkem. Po poločasovém prostřídání deseti hráčů domácí zvýšili svůj náskok až na čtyři góly, když úspěšnými střelci byli v 50. minutě Meszáros a v 65. minutě Srb. Dukla pak korigovala výsledek v 72. min. Mentbergerem. Za zmínku stojí i to, že domácí navíc během zápasu nastřelili čtyřikrát tyč.

Dobře rozhodovala trojice rozhodčích Nerad s asistenty Brýlem a Budilem. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu