Dukla B: Premiéra na domácím hřišti se podařila

5:1

(2:0)

2. kolo, ČFL skupina B muži B 2019/2020

FK Pardubice B

Sestava domácí: Šťovíček - Dancák, Novák, Kovernikov, Kott, Mentberger (42. Trávníček), Studnička (78. Vyleta), Lauko, Ullman (84. Fišl), Veniger (55. Kim), Bezdička (58. Houha).

Sestava hosté: Šmíd - Outrata (83. Březina), Lněnička, Čihák (46. Zelenka), Sláma - Jiroutek - Parka (71. Pavlas), Mužík (46. Suchochleb), Kovář, Sokol - Lee (46. Stýblo).

• Branky: 7. Veniger, 16. Ullman, 70. vlastní Lněnička, 81. Kim, 91. Lauko - 50. Kovář.
    ŽK: 89. Trávníček - 67. Sláma, 76. Jiroutek, 83. Sokol, 90. Suchochleb.
    R: Nedvěd AR: Šimeček, Krupka.
Ve druhém kole ČFL se B-tým Dukly Praha představil poprvé v domácím prostředí na útulném stadionku SK Jirny, kde přivítal B-tým FK Pardubice. Po velmi dobrém výkonu zvítězila domácí Dukla 5:1, po poločasovém zaslouženém vedení 2:0. Hosté po přestávce, kdy vystřídali tři hráče, snížili v úvodu druhé půle na 2:1 a po herně vyrovnané pětadvacetiminutovce se "zlomili" až v 70. minutě, po vlastním gólu na 3:1 pro Duklu. Dukla pak ovládla zbytek utkání, což vyčíslila i dalšími dvěma brankami, na konečných 5:1.