Dukla B: Po poločase hrůzy odjíždíme zklamáni z blízkých Zbuzan bez bodu

FK Zbuzany 1953

6:3

(0:1)

14. kolo, ČFL skupina B muži B 2019/2020

Sestava domácí: Víšek - Ježdík, Matějka, Zákostelský, Bielesz - Čapek (83. Barciaga), Kordiak (37. Huňáček), Trýzna - Lička (90. Veselý), Surmaj, Přeučil.

Sestava hosté: Janda - Souček, Novák (71. Kosík), Chlumecký, Douděra, Lauko, Kozel (78. Březina), Mentberger, Veniger (66. Palacios), Kim (71. Hodek), Ullman (78. Jeřábek).

• Branky: 46. Trýzna, 60. a 67 Surmaj, 65. Lička, 74. a 90. Přeučil - 44. Kim, 76. Hodek, 87. Chlumecký.
V předposledním podzimním kole zajížděl B-tým Dukly na hřiště FK Zbuzany 1953. Po odehraných 13 kolech Zbuzany byly na 10. místě tabulky se ziskem 20 bodů, Dukla B hned za nimi na 11. místě se ziskem 19 bodů. Po výtečně a s přehledem odehrané první půli, kdy mladíci Dukly předčili domácí Zbuzany ve všech směrech, ale vedli "jen" 0:1, protože dalších šest gólových šancí neproměnili. Ve druhé půli naproti tomu propadli zejména v obranné fázi, když domácím stačilo třicet minut ke vstřelení pěti gólů do sítě Dukly. Konečné skóre se ustálilo 6:3, když Dukla snížila na 5:3 tři minuty před koncem, ale domácí Přeučil ještě v poslední minutě vstřelil šestý gól Zbuzan.