PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

Dukla B: Druhý přípravný zápas přinesl povzbuzení další práce

17. 7. 2019 | Redakce

Dukla B: Druhý přípravný zápas přinesl povzbuzení další práce

B-tým Dukly v rámci herního soustředění v Ústí nad Orlicí sehrál přípravný zápas s FK Letohrad, účastníkem divize skupiny C. Soupeř je ve stejné fázi přípravy jako mladíci Dukly, a tak v konfrontaci nového týmu ČFL s divizním týmem zápas splnil očekávání: v herní praxi potvrdit osvojení prvků tréninkového procesu a přispět k prohloubení sehranosti týmu. Mladíci Dukly zvítězili zaslouženě 5:1, po poločasu 2:0, když ve druhém poločase třemi brankami během patnácti minut rozhodli zápas střelecky disponovaným Kolmanem. Po dohodě trenérů obou mužstev střídali všichni hráči připravení na lavičce náhradníků.přát., úterý 16. 7. 2019, 18:00, TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Letohrad Letohrad
1:5
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Buchlák - Lauko (46. min. Veniger), Novák, Kosík, Mašek, Schneider (46. min. Kadlec), Studnička (46. min. Čermák), Trávníček (46. min. Kozel), Bin (46. min. Janko), Houha (46. min. Kolman), Palacios.
Branky: 23. min. Schneider, 40. min. Houha, 65., 72. a 80. Kolman - 52. min. vlastní Kosík.

Komentář

Druhý přípravný zápas sehrála Dukla B s účastníkem divize skupiny C FK Letohrad v rámci herního soustředění v Ústí n. Orlicí.

Mladíci Dukly se dostali do poločasu do dvougólového vedení, když úspěšnými střelci byli Schneider ve 23. minutě a Houha ve 40. minutě.

Po poločasovém prostřídání šesti hráčů domácí snížili v 52. minutě na rozdíl jednoho gólu, ale třígólová patnáctiminutovka v závěrečné třetině zápasu přinesla jednoznačné vítězství Dukly.

Dukla pokračuje v soustředění a v jeho rámci sehraje další zápas s účastníkem ČFL, se svými "rovestníky", B-týmem FC Hradec Králové v pátek 19. července 2019.  

 


Fotogalerie


Partneři klubu