PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

Druhý zápas soustředění: Výhra 2:1

11. 7. 2018 | Redakce

Druhý zápas soustředění: Výhra 2:1

V úterý odehrála Dukla druhý zápas německého soustředění, jejím soupeřem byl celek z 5. německé soutěže Bichofswerdaer FV 08. Utkání skončilo pro Duklu vítězně, góly vstřelili Patrik Brandner a David Breda.PU, úterý 10. 7. 2018, 18:00, Volksbank Arena Bischofswerda
Bischofswerdaer Bischofswerdaer
1:2
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Hruška - Douděra, Chlumecký (46. Bobál), Bezpalec, Preisler- Kozel, Doumbia (36. Krunert), Bilovský - Koreš (69. Breda), Schranz (46. Djuranovič), Brandner.
Branky: 56. Zille - 66. Brandner, 69. Breda.

Komentář

Ve 3. minutě měla Dukla zajímavou šanci. Štěpán Koreš dostal dlouhý pas za obranu, přihrál Davidu Douděrovi, který pálil z úhlu, jeho střelu ale zastavil obránce soupeře. Střelecký pokus Patrika Brandnera po zemi vychytal brankář Bichofswerdaer ve 14. minutě.

V úvodní čtvrthodině hry Dukla dominovala a Němci se dostávali přes polovinu jen obtížně, v 17. minutě ale ze středu pokutového území přestřelil bránu jeden z útočících hráčů soupeře. V 18. minutě musel Matúš Hruška vyrážet další střelu po zemi. Ve 25. minutě Štěpán Koreš nahrál Ivanu Schranzovi, který z hranice velkého vápna vystřelil do středu brány, kde si brankář s balonem poradil. Ve 29. minutě opustil hřiště pochroumaný Mohamed Doumbia, kterého o pár minut později nahradil Štěpán Krunert. V poslední desetiminutovce prvního poločasu Dukla soupeře výrazně přehrávala, nedokázala ale získat vedení. Hlavička Ivana Schranze ve 39. minutě letěla moc vysoko, jeho pokus ve 43. minutě jen tak tak vychytal brankář.

Dravě jsme vstoupili i do druhého poločasu. Ve 46. minutě střílel Patrik Brandner, brankář ho ale vychytal. V 51. minutě také výborně zakročil proti Dominiku Preislerovi. V 56. minutě nás pak soupeř zaskočil. Frank Zille vystihl přihrávku Štěpána Krunerta, sebral balon a propálil Matúše Hrušku, který si za míčem vyběhl z brány. Bischofswerdaer rázem vedl 1:0.

Z přímého volného kopu z velmi dobré pozice trefil Dominik Preisler v 61. minutě pouze zeď, v 65. minutě Dukla rozehrála roh na krátko, balon se dostal k Patriku Brandnerovi, který si balon srovnal a trefil se na 1:1. V 70. minutě bylo ještě veseleji. Dominik Preisler na levé straně převzal dlouhý pas a nacentroval před bránu, kde balon srazil mezi tři tyče David Breda, který se dostal na hřiště o minutu dříve.

V 71. minutě německého gólmana zblízka nepřekonal Ivan Schranz, v 77. minutě pohotový brankář vychytal i Štěpána Krunerta. Rohový kop Bischofswerdaer v 87. minutě zase neohrozil Duklu a zápas skončil naším vítězstvím 2:1.

 


Fotogalerie


Partneři klubu