Druhé kolo je v Poháru České pošty pro Duklu konečnou

TJ Jiskra Domažlice

3:1

(0:0)

2. kolo, Pohár FAČR 2014/15

Sestava domácí: Švihořík – Tůma, Bauer, Mužík (C), Braun - Bárta (80. Beránek), Leitl, Tafat (65. Hamerník), Hrdlička (77. Špírek) - Hrubý, Došlý.

Sestava hosté: Rada - Kluk (75. Manzia), Jeřábek, Štetina, Polom - Hlinka, Považanec (63. Hanousek Marek), Berger - Juroška (63. Mareš), Krmenčík, Čajič

• Branky: 57. Mužík (pen.), 70. Braun, 87. Došlý - 90. Hanousek Marek. Rozhodčí:Josef Váňa – Myška, Vnuk. ŽK: 71. Hubý - 50. Berger, 57. Krmenčík, 76. Mareš, Hanousek Marek.
  • Diváci: 1296
Po Bohemians 1905 a Karviné v loňském ročníku si bohužel Jiskra Domažlice připsala další cenný skalp v pohárové soutěži, když na těžkém terénu domážlického stadionu porazila naší Duklu v poměru 3:1.

Luboš Kozel: „Do utkání jsme vstoupili špatně.Dvacet minut nám trvalo než jsme si zvykli na agresivitu a soubojovost soupeře, ale do žádné větší šance jsme ho nepustili. Pak jsme se zvedli, začali jsme kombinovat a vypracovali si dvě gólové šance, Míchael Krmenčík šel sám na branku a před koncem prvního poločasu se dobrou kombinací dostal ke střele Jakub Považanec. Dobře jsme začali i druhý poločas, kdy měl příležitost Honza Juroška, ale je vidět, že náš problém se vstřelením branek trvá a je hlubšího rázu. Za stavu 0:0. domácí čekali na svoji šanci, která přišla po naší chybě, kdy Michal Jeřábek poslal Domažlice do brejku dva na jednoho a skončilo to penaltou. Celkově bylo utkání rozkouskované faulama, což nám úplně nevyhovovalo a tím pádem jsme se do hry pořádně nedostali. Pak byla proti nám odpískána další standardka, i když si nemyslím, že to byl faul, ale takový gól za stavu jedna nula dostat nemůžeme. Domácí se dostali na dvougólový rozdíl a to se ukázalo jako rozhodující. Příčinu dnešního neúspěchu vidím ve špatném vstupu do utkání, malé efektivitě směrem dopředu a dnes i horší pracovitosti a zodpovědnosti směrem dozadu. Gratuluji domácím k postupu, my máme další námět k zamyšlení a určitě tuto porážku jen tak nepřejdeme.“