PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

Dramatické utkání se spoustou gólů nakonec pro Aritmu

20. 10. 2015 | Redakce

Dramatické utkání se spoustou gólů nakonec pro Aritmu

Naše „Céčko“ zajíždělo tento víkend na Aritmu, kde sehrálo dramatické utkání. Padlo celkem sedm branek, a přestože jsme nakonec prohráli 4:3, byly k vidění kvalitní individuální výkony.7. kolo, neděle 18. 10. 2015, 11:30
Aritma Praha Aritma Praha
4:3
(1:3)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Štefan, Pařízek, Peřina, Bican, Mejdr, Havlíček, Nový, Beran, Houška, Urban, Greguš, Verbík, Novák, Portešová.
Branky: 1. a 33. Urban (Havlíček), 15. Nový (Havlíček).

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a již po několika vteřinách hry otevřel skóre po individuální akci Urbi. První půli jsme hráli velmi dobře dopředu, dobře jsme kombinovali a zejména naše záložní řada hýřila pohybem. Po zásluze jsme přidali v 15. minutě další branku. Poté jsme se však nechali ukolébat a soupeř se několikrát dostal do zakončení zejména po dlouhých nákopech za naši obranu. Jednu příležitost dokázal proměnit. My jsme však velmi brzy odpověděli gólem hlavou po rohovém kopu. Po přestávce se příležitosti střídaly na obou stranách, ale využity zůstaly jen aritmácké a nakonec jsme odešli poraženi 3:4. Kluky je potřeba pochválit za pěkný kombinační fotbal zejména v prvním poločase. Gratulace Aritmě k vítězství a těšíme se na další kolo přeboru."
 


Fotogalerie


Partneři klubu