PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

Dorostenky výsledkově zvládly zápas s Duklou JM

13. 8. 2015 | Redakce

Dorostenky výsledkově zvládly zápas s Duklou JM

Dorostenky sehrály druhé přípravné utkání. První utkání se výsledkově ani herně nevyvedlo, takže holky měly možnost vše napravit. Utkání se sehrálo v úterý v podvečer za relativně příjemného počasí.PU, úterý 11. 8. 2015, 18:30, Schulhoffova
Dukla Jižní Město Dukla Jižní Město
0:1
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:
1tř.: Frolíková – Cachová, Lupačová, Novotná, Portešová – Kocková, Veselá, Čechová – Kožíšková, Houbová, Gaislová
2tř.: Makalová – Urbánková, Růžičková, Novotná, Portešová – Kocková, Krollová, Žočková – Lupačová, Houbová, Gaislová
3tř.: Frolíková – Žočková, Růžičková, Novotná, Cachová (Portešová) – Kocková (Čechová), Krollová, Veselá – Kožíšková, Houbová (Lupačová), Čechová (Gaislová)
Branka: 24.Gaislová

Komentář

Od první minuty jsme měly více ze hry, ale ani jedna šance během prvních patnácti minut neskončila v síti. Nejprve Gaislová a pak i Kožíšková trefila brankovou konstrukci. Po čtvrt hodině hry o sobě daly vědět i domácí povedenou střelou Katky Slámové, ale Frolíková jí dokázala vytěsnit na rohový kop. První branky padla po ose Houbová, Gaislová a druhá jmenovaná již neměla problém dostat míč do prázdné branky 0:1.

Zápas se hrál 3x30, druhá třetina se nám herně vůbec nevydařila. Ženy z Jižního Města měly hru pod kontrolou a byla otázka času, kdy vyrovnají. Po centru Moniky Lerchové skončil míč nejprve na tyči. Poté měly domácí několik rohových kopů, ale ani jedna hlavička se neujala. Poslední slovo měla střílející Kavlívková, ale střela těsně minula levou tyč.

Do poslední třetiny jsme vstoupily trochu aktivněji, ale i tak jsme tahaly za kratší konec. Dostaly jsme se pouze do zakončení od Lindy Veselé, kdy její střela skončila na břevně. Bohužel z naší strany to bylo směrem dopředu vše. Domácí měly největší šanci v poslední minutě zápasu. Míč propadl k osamocené Chvapilové, ta ale vstřelit branku nedokázala. Utkání skončilo naší těsnou výhrou 0:1.

Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, hlavní trenér: „Jsem velmi rád, že se nám utkání podařilo zvládnout především výsledkově. Je to pro nás první výhra proti ženám. Navíc první utkání nám moc sebevědomí nepřidalo. Některé fáze tohoto utkání, především druhých třicet minut, byly od nás pasivní. Nedokázaly jsme se vůbec prosadit směrem nahoru. Každopádně video ze zápasu bude velmi dobrý materiál na soustředění a věřím, že z chyb v utkání se do příště poučíme.“
 


Fotogalerie


Partneři klubu