FANSHOP

Dorostencům se duel s Roudnicí nevydařil

6. 10. 2013 | Redakce

Dorostencům se duel s Roudnicí nevydařil

"Po vítězství v minulém kole nás dnešní výprask vrátil na zem," nechal se slyšet po utkání s Roudnicí Tomáš Kulvajt. Dukla v něm podlehla domácímu týmu 1:5.9. kolo, sobota 5. 10. 2013, 10:15
Roudnice n. Labem Roudnice n. Labem
5:1
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Steinbauer – Kulikov, Komárek, Šupina, Bezděk – Vrkoč, Bezpalec, Petrák – Sedláček (73. Šahini), Gajecký (67. Stýblo), Beneš.
Branky: 78. Šahini (Kulikov).

Komentář

Vstup do zápasu se nám podařil a z územní převahy jsme si vytvořili dvě dobré šance. Gajeckého teč na přední tyči i Vrkočova hlavička z dobré pozice však skončily těsně vedle. Závěr poločasu naopak patřil domácím, kteří také nevyužili dvě dobré šance. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a vytvořili si tři dobré šance, ve kterých jsme však zakončovali slabě. Po té třetí následoval protiútok, který jsme nezachytili a po centru inkasovali střelou na zadní tyči. Obdržená branka nás totálně paralyzovala. Nebyli jsme schopni déle držet míč a od 69. minuty jsme v průběhu následujících čtyř minut třikrát inkasovali. Přesto se nám podařilo vstřelit branku, kdy si na přesný centr Kulikova seběhl střídající Šahini. O dvě minuty později však domácí opět skórovali dorážkou po centru. Naše dvě velké šance v závěru zůstaly nevyužity, a i proto jsme odjeli z Roudnice s výraznou porážkou.

Ohlasy trenérů

Trenér Tomáš Kulvajt řekl o utkání: "První poločas jsme solidně kombinovali a vytvořili si dvě dobré šance. Nedařila se nám však předfinální fáze, kde jsme byli netrpěliví a situace řešili zbrkle. Toto jsme chtěli do druhého poločasu zlepšit, což se nám v úvodu dařilo, ve třech dobrých šancích jsme však zakončovali nedůrazně. Inkasovaná branka nás však nepochopitelně dostala do kolen a domácím naopak výrazně zvedla sebevědomí. Následně jsme začali kupit chybu za chybou a domácí nás nekompromisně trestali. Po velmi dobrém výkonu a vítězství v minulém kole nás dnešní výprask vrátil zpátky na zem."
 

Související články

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu