SK Kladno

0:4

(0:3)

23. kolo, Starší dorost U19 2014/15

Sestava hosté: Czehowsky – Brabenec (82. Čermák), Pešička, Kadavý, Hájek - Kozel, Šíma (52. Petrák), Tylšar (62. Mammedov) – Mica (75. Polách), Šahini, Greš (46. Stýblo).

• Branky: 8., 32., a 90. Šahini, 19. Tylšar.
V páteční předehrávce 23. kola České dorostenecké ligy zvítězil tým Dukly nad domácím Kladnem v poměru 4:0. Další utkání čeká dorostence v sobotu od 14:30 na hřišti Uhelných Skladů (Fabianova 1134/2b, Praha 5) proti Náchodu.

Roman Skuhravý: „Netradičně jsme odehráli mistrovské utkání v pátek dopoledne na hlavním stadiónu SK Kladno. Soupeř byl před utkáním v tabulce o tři body před námi a pro nás byla velká motivace Kladno přeskočit. Velice rád konstatuji, že jsme si podrželi zlepšený výkon z minulého utkání ve všech fázích hry a dle mého názoru zaslouženě vyhráli. V začátku utkání jsme se potýkali s mírnou nepřesností, ale brankou v osmé minutě získali potřebný klid a do konce první půle jednoznačně dominovali. Základem úspěchu byla kontrola hry, dobrá a přesná rozehrávka, touha hrát rychle a přesně v útočné fázi a velice dobrá obrana, kdy jsme soupeře po celé utkání nepustili do žádné šance a míče získávali na útočné polovině vysokým presem. V prvním poločase byl náš výkon podpořen krásnými brankami a tak se kluci krásně odměnili za dobrou, nátlakovou hru. Z mého pohledu byla hra v této části utkání zajímavým příslibem do další práce. Druhý poločas neměl takové tempo ani kvalitu ve finální fázi. Opět jsme se nevyvarovali předržování míče a ve spojení s prvním teplem nebyla naše hra tak efektivní a rychlá, jak mohla být. I přesto jsme celé utkání kontrolovali . Moc si vážím přístupu, nuly vzadu a krásných branek, jen těch gólů mohlo být víc. Těším se na další zlepšování individuálních výkonů, prostor vidím obrovský u všech hráčů.“