Dorostenci U19 remizovali s Náchodem. O vítězi rozhodoval penaltový rozstřel.

2:1sn

(0:1)

24. kolo, Starší dorost U19 2014/15

Náchod-Deštné

Sestava domácí: Cyehowsky - Brabenec, Pešička, Kadavý, Hájek - Tylšar (76. Telvák), Šíma (46. Mammedov), Stýblo (46. Polách) - Mica (82. Čermák), Šahini, Greš.

• Branka: 65. Šahini.
Utkání 24. kola odehrál nejstarší dorost na hřišti Uhelných Skladů. Po nerozhodném výsledku 1:1, následoval penaltový rozstřel, ve kterém byla úspěšnější domácí Dukla. Další utkání čeká dorostence ve středu 22. dubna od 16:30 na Uhelných Skladech proti Motorletu.

Roman Skuhravý: "Utkání dvou rozdílných poločasů jsme sehráli na trávě Uhelných Skladů s mužstvem Náchoda. V prvním poločase náš tým nehrál dobře, soupeř nás předčil v agresivitě, pohybu, ale i přesnosti ve finální fázi. Slabší pohyb, velká chybovost v přechodové fázi dovolila soupeři účelně využívat nátlakový fotbal, který na nás v této fázi hry platil. Dlouho jsme se nedostali do utkání, až branka soupeře po našich chybách nás trošičku probrala a v závěru si kluci vypracovali obrovskou šanci, kterou Šahini neproměnil. Obraz hry se změnil po poločase, kdy nám pomohly změny a hru jsme začali ovládat, tak jak jsme chtěli po celé utkání. Zaslouženého vyrovnání jsme dosáhli po hodině hry, kdy krásnou akci zakončil Šahini. Kluci si vypracovali šance na to, aby rozhodli v řádné hrací době, ale nepovedlo se. Tak poprvé v této sezóně o výsledku rozhodovaly pokutové kopy, v kterých jsme byli úspěšnější my. Musím konstatovat, že remíza byla spravedlivá jelikož soupeř hrál velice dobře a my jsme nepodali výkon, kterého jsme schopni. V tomto týdnu nás čekají dvě pražská derby na něž se moc těšíme."